Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrökre akkor nem is...

A rendőrökre akkor nem is számíthatnak az emberek Magyarországon?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,hogy van olyan amikor megkerűl egy lopott dolog és visszaadják a rendőrök a gazdának.


Viszont mégtöbb olyan van,hogy valaki feljelentést tesz,mert loptak tőle és a rendőrségen a rendőrnyomozónak mindegy,hogy meglesz-e a sértettnek a lopott dolga vagy nem. A rendőr nem a sértettel van,nem mellette van,nem sajnálja,nem érdekli,hogy meglesz-e a dolog. Annyi,hogy ha már a sértett feljelentést tett akkor minden áron az elkövetőt találják meg. Csak ez az egy a lényeg,hogy ismert legyen minél több ügyben aa tettes és ,hogy a főnökük amit elvár,tudják csinálni,hogy a tettest kerítsék kézre,hogy híre legyen ,hogy javul a felderítési stetisztika. Tehát nagy ívben nem érdekli a rendőrt a sértett,én hallottam már a rendörségen,hogy milyen nem kellemes szavakkal illetik a sértetteket maguk között a rendőrök,hogy a f... kivan ezzel a sértettel,meg még úgyabbat...


Mi meg azt várnánk a rendőrségtől,hogy az emberek mellett legyenek.


Akkor ez a magyar rendőrségre már nem számíthatunk?

Mert nem sokat érnek az biztos.


Ha viszont nem számíthat az ember a rendőrségre,kénytelen maga megoldani az ügyet a vagyona érdekében,beszerez az ember egy stukkert akkor meg ugye,hogy az embert büntetnék meg.



2019. márc. 24. 22:24
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
62%

Honnan veszed azt a marhaságot, hogy egy kirabolt sértett nem tesz feljelentést?

Nálunk vidéken MINDEN rablás elkövetője fel lett derítve. Erről ennyit. Ne beszélj már marhaságokat légy szíves.


Nemsokára önkormányzati választások lesznek, lehetőség nyílik a megfelelő emberekre szavazni. Ja tudom, arról IS a rendőrség tehet, hogy a többség nem a szerinted megfelelő embert juttatja a döntéshozók közé...

2019. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:

Hát, a mostani narancsot jó lenne valóban kidobni.

Rohadt narancs az már, nem jó már megenni.



Akkor ezért (is) leköltözöm vidékre, egyébként is jobban szeretem és vágyam.

A kerületemben sokan már tényleg nem tesznek feljelentést.

2019. márc. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

Ez a 74 %-os válaszoló annyira "dicsőíti" itt a rendörséget, mintha áldott jó szerv lennének...


4. Ja igen,lehet számítani a rendörségre,mikor birságot kell behajtani,meg,ha nagyon kell az embernek vizelni ,nem bírja és egy bokor mögé megy,akkor lehet a rendőrségre számítani,tényleg ,odajön és már veszi fel az adatokat és adja a csekket,lehet rájuk számítani,most jöttem rá.


Nem beszélve arról, hogy este az állomás tele van cigányokkal,az ember azt sem tudja merre kerülje őket. A multkor a vonaton majdnem megtámadott egy cigány amiért csak ránéztem. Már a kezem tettem bele a jobb zsebembe,ahol a gázspray-m van. Mivel támadási szándékot láttam benne,önvédelemből majdnem lefújtam gázsprayvel,de végűl tágított. Ha lefújom gázspray-vel önvédelemből,akkor kijön a rendőrség és bilincsben előállít garázdaság miatt,mert meg akartam védeni magam,berak egy előállítóba aztán kihallgat,ezután fogda és kezdeményezi a letartóztatást amit az ügyész úgyis elutasítana ennyiért,de az az egy nap míg bent lennékna rendőrségen,meg ügyet indítanának ellenem marha jó lenne, de ezt csak azért mert megvédeném magam. Viszont emiatt feljelenteném a rendőrséget.


Szóval tévedtem persze,hogy lehet rájuk számítani.


Áldott jó rendőrség.

2019. márc. 25. 11:16
 14/49 anonim ***** válasza:
60%

Ha ez a véleményed miért kérdezed meg?


Ha valaki leirja hogy jó véleménye van a rendőrökről leszolod vagy nem fogadod el.


Édesanyám elesett biciklivel rendőr látta vissza pillantóba vissza fordultak felsegitették biciklit bebaszták csomiba es haza hozták anyámat.


(igen az is igaz ez vidék)


Ezek utan én nem tudom őket köpdösni.


Csak jó tapasztalataim vannak. Megállítottak jó fejek voltak.

Útba igazítást kértem segítettek normálisan.


Egyszer haverom elesett vérzett a keze a rendőrök bekötötték.

Kérdezték mindem okés e bevigyek e ügyelet.


Csekket életembe egyszer kaptam teljesen jogosan. És akkor is a legalacsonyabb mértékét.


Elhiszem hogy te találkoztál 20 szemét rendőrrel de hat most egy 30 ezres szervezetet 20 ember alapján megítélni?

Minden munka kőr ennyi erővel semmire való

2019. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

80% felderítettség:))))))))


Itt Debrecenben (második legnagyobb város Mo-n) itt sok ügy van,de 30 % a felderítettség.


A rendőrők itt nem is csinálnak egyebet ,csak azt,hogy feljelentés történik,már aznap megírják a nyomozás megszüntetéséről a határozatot két hónap keltezéssel előre,hogy nem lett a tettes kiléte megállapítható,berakják a fiókba oszt eszik tovább a fánkjukat,majd két hónap mulva kipostázzák a sértettnek.


Van egy ismerősöm ,rendőr volt de leszerelt,mert ő ezt a stresszes melót ennyi pénzért nem csinálja,elment kamionsoförnek külföldre.


Ő is mesélt nekem a magyar rendőrségről.

2019. márc. 25. 11:24
 16/49 anonim ***** válasza:
32%

Nem dicsőítem, csak veled ellentétben én a valóságot írom le, mert ez a munkám 10 éve.

Most megint teleköpködted hülyeségekkel a hozzászólásodat kérdező, cáfoljam meg őket egyesével, vagy elég volt ennyi a trollkodásodból?

2019. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
Az én kerületemben 30% körüli volt a felderítés 2015-ben, cikk alapján.
2019. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Ahh rájöttem már,hogy miért vagy a rendőrök mellett,te is az vagy. Jó nem baj. Én csak a saját tapasztalatomat látom,meg amit volt rendőr ismerősöm beszélt.
2019. márc. 25. 11:30
 19/49 anonim ***** válasza:

De konkrétan a lakóhelyemet nézve 0%, mindenki megkapta a papírt, hogy a rendőrség széttárja kezeit...


A kamera meg sohasem arra nézett, nem látszik a felvételen a bűncselekmény.

2019. márc. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

Ja. Ez a "kamera sosem arra néz",meg nem látott a kamera semmt ez ismerős nekem is.


Sőt közterületi kamera a villanyoszlopon az a búra alakú ami a rendőrségre megy és ott figyelik 24 órán keresztűl,pont olyan is volt,hogy épp nem látott a kamera semmit,meg szerintem nem is AKART látni a kamera semmit.

2019. márc. 25. 11:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!