Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrökre akkor nem is...

A rendőrökre akkor nem is számíthatnak az emberek Magyarországon?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,hogy van olyan amikor megkerűl egy lopott dolog és visszaadják a rendőrök a gazdának.


Viszont mégtöbb olyan van,hogy valaki feljelentést tesz,mert loptak tőle és a rendőrségen a rendőrnyomozónak mindegy,hogy meglesz-e a sértettnek a lopott dolga vagy nem. A rendőr nem a sértettel van,nem mellette van,nem sajnálja,nem érdekli,hogy meglesz-e a dolog. Annyi,hogy ha már a sértett feljelentést tett akkor minden áron az elkövetőt találják meg. Csak ez az egy a lényeg,hogy ismert legyen minél több ügyben aa tettes és ,hogy a főnökük amit elvár,tudják csinálni,hogy a tettest kerítsék kézre,hogy híre legyen ,hogy javul a felderítési stetisztika. Tehát nagy ívben nem érdekli a rendőrt a sértett,én hallottam már a rendörségen,hogy milyen nem kellemes szavakkal illetik a sértetteket maguk között a rendőrök,hogy a f... kivan ezzel a sértettel,meg még úgyabbat...


Mi meg azt várnánk a rendőrségtől,hogy az emberek mellett legyenek.


Akkor ez a magyar rendőrségre már nem számíthatunk?

Mert nem sokat érnek az biztos.


Ha viszont nem számíthat az ember a rendőrségre,kénytelen maga megoldani az ügyet a vagyona érdekében,beszerez az ember egy stukkert akkor meg ugye,hogy az embert büntetnék meg.



2019. márc. 24. 22:24
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
71%

"80% felderítettség:))))))))"

Igen annyi, kiváló csapatmunka, és kiváló értékelést is kaptunk.


"Itt Debrecenben (második legnagyobb város Mo-n) itt sok ügy van,de 30 % a felderítettség."

Gondolom ez hivatalos statisztika... :D


"A rendőrők itt nem is csinálnak egyebet ,csak azt,hogy feljelentés történik,már aznap megírják a nyomozás megszüntetéséről a határozatot két hónap keltezéssel előre,hogy nem lett a tettes kiléte megállapítható,berakják a fiókba oszt eszik tovább a fánkjukat,majd két hónap mulva kipostázzák a sértettnek."

Ez biztosan nincs így, mert teljesen törvénytelen, a rendszer amiben dolgoznak rögzít minden tevékenységet, és azt is dokumentálni kell, hogy mit nyomoznak az adott ügyben, amit a felettese és a rendszer is ellenőriz, plusz az ellenőrzési szolgálat is. Megint hazudsz.


"Van egy ismerősöm ,rendőr volt de leszerelt,mert ő ezt a stresszes melót ennyi pénzért nem csinálja,elment kamionsoförnek külföldre.

Ő is mesélt nekem a magyar rendőrségről."

Biztos nagyon stresszes lehet a fánkzabálás... Egyik mondatod üti a másikat. Biztos hatalmas tapasztalatokra tett szert a rendőrségen, főleg ha 5 havi képzéses, önálló intézkedésre nem jogosult fiatal huszár volt. Biztos sok dologba belelátott! :D Megjöttem én már ezekből, hidd el, nekem nem magyarázod be az ostobaságaidat.

2019. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk a házainkon, búraalakú és sohasem akar látni semmit.

Olyan ez, mint a lottó. Senki nem ismer élőben olyat, aki megnyerte a főnyereményt.

2019. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
87%

Felénk pedig több dologban segít a kamera, mint a tanúk...

Persze itt sem működik mindegyik. Hidd el, a rendőrök szeretnek segíteni, és szeretnék a kamerán látni az elkövetést, de ők ugyan úgy dühösek mint te, ha az önkormányzat leszarja a javíttatást.

Briliáns elmére vall, hogy kitaláltad, rendőr vagyok. Én nem vagyok a rendőrök mellett, tényeket írtam le, ne akard felelőssé tenni őket olyan dolgokért, ami nem az ő saruk. Tény, hogy van olyan rendőr a szervezetben, aki nem való ide, mint minden más civil munkahelyen, az idő mindent elintéz. Azonban az is tény, hogy ti pedig felszínes tudással fröcsögtök egy olyan szakmáról, amiről halvány lila gőzötök sincs! Nevetséges.

2019. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
83%

22. Kérj meg egy önkormányzati képviselőt, hogy kérjen információt a kamerák működéséről, azok javíttatásáról, és erről tájékoztassák a lakosságot.

Én nem intézhetem el helyetted.

2019. márc. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
68%

Hiába magyarázzátok neki.

Feltett egy kérdést és ha valaki nem ért vele egyet az nem normális és hazudik es nem jol tudja.


Ha ma jobban alszol akkor igen az összes rendőr fánkot zabál és egész nap pihen meg röhög a markába hogy a nagy fizetés melett o egész nap nem csinál semmit.


Ezért mennek ilyen sokan most rendőrnek mert nem kell semmit csinálni és hatalmas a fizetés.

Haverod azert szerelt le mert stresszes volt neki fánkot zabálni egész nap.


Remélem most hogy ezeket hallotad jól alszol es holnap jelentkezel rendőrnek mert ilyen egyszerű munkát ki ne csinálna?

2019. márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

Ez is közérdekű adatigénylésnek számítana?



Lehet, hogy Sára Botondék nem örülnének neki. :D

2019. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

Jajj:D Megjött már ügyésznő barátom is. :)))


74 % - os válaszoló ,én nem vitatkozom,nem vagyok olyan fajta,de fenttartom a kérdésem. De jó,elnézést igazad van. Te mindent nagyon jól tudsz. Okos vagy nagyon.

2019. márc. 25. 13:39
 28/49 anonim ***** válasza:
52%
Jajj ez az a suhanc, aki 60ezer forintért hatalmazott meg védőt egy 70ezer forintos lopási ügyben. Nem unod, hogy már a 4. Kérdésed ez kint ?
2019. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
36%

Te nem kérdeztél, hanem hallomásból szerzett információkból és feltételezésekből felállítottál egy történetet, és a rendőrséget károgod több mondatodban. Nem kérdezel, hanem állítasz.

Én pedig nem vagyok okos mindenhez, pont ezért válaszolgatok rendőrségi témakörben, és nem a kvantumfizika témában.

2019. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:

Az lehet,hogy ebben a kategóriában feltettem már 4 meg 8 kérdést is,de ugyanazt mégegyszer nem tettem fel,mert azt tiltja a felhasználói szabályzat is. Nézd meg,hogy egy másik kérdésem másról szól, nem ugyanazt kérdeztem.


Köszönöm a válaszokat amúgy.

2019. márc. 25. 14:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!