Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrökre akkor nem is...

A rendőrökre akkor nem is számíthatnak az emberek Magyarországon?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,hogy van olyan amikor megkerűl egy lopott dolog és visszaadják a rendőrök a gazdának.


Viszont mégtöbb olyan van,hogy valaki feljelentést tesz,mert loptak tőle és a rendőrségen a rendőrnyomozónak mindegy,hogy meglesz-e a sértettnek a lopott dolga vagy nem. A rendőr nem a sértettel van,nem mellette van,nem sajnálja,nem érdekli,hogy meglesz-e a dolog. Annyi,hogy ha már a sértett feljelentést tett akkor minden áron az elkövetőt találják meg. Csak ez az egy a lényeg,hogy ismert legyen minél több ügyben aa tettes és ,hogy a főnökük amit elvár,tudják csinálni,hogy a tettest kerítsék kézre,hogy híre legyen ,hogy javul a felderítési stetisztika. Tehát nagy ívben nem érdekli a rendőrt a sértett,én hallottam már a rendörségen,hogy milyen nem kellemes szavakkal illetik a sértetteket maguk között a rendőrök,hogy a f... kivan ezzel a sértettel,meg még úgyabbat...


Mi meg azt várnánk a rendőrségtől,hogy az emberek mellett legyenek.


Akkor ez a magyar rendőrségre már nem számíthatunk?

Mert nem sokat érnek az biztos.


Ha viszont nem számíthat az ember a rendőrségre,kénytelen maga megoldani az ügyet a vagyona érdekében,beszerez az ember egy stukkert akkor meg ugye,hogy az embert büntetnék meg.



2019. márc. 24. 22:24
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Az megvan, hogy sok bcsnek nincsen kísérlete a btk szerint. Akkor kit is szeretnél te alaptalanul eljárás alá vonni?
2019. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Lejáratják magukat :D
2019. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Fejből tudom a garázdaságnak a paragrafus számát ,de azért megnézem.
2019. márc. 26. 19:53
 44/49 A kérdező kommentje:

Igen. Viszont az,hogy majdnem megverték valahogy mutatkozni kellett annak a magatartásnak,hogy azt lássa,hűha ez már kemény,itt lehet meg fognak verni,valahogy vagy kézemelés vagy csalapálás a gumibottal vagy ordítozó magatartás,hogy "megverlek" stb. Ez már önmagában alkalmas mind arra,hogy az emberekben megbotránkoztatást ,riadalmat keltsen és bizony ez kimeríti a garázdaságot simán (nem kisérletet),garázdaságot.


Amúgy btk.339 a paragrafusszáma a garázdaságnak.

2019. márc. 26. 20:00
 45/49 anonim ***** válasza:

Jaj, már tudom, te vagy az a dilettáns, aki megtanult pár paragrafusszámot, és tévképzetekkel zenged tele a GYK-t.

Majdnem okos vagy!

2019. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

De amúgy nem csak rendőrök tudnak verekedni.


Hallottam olyat,hogy egy védőügyvéd a tanút meglökte amikor magára terhelő vallomást kezdett el tenni,ezt látta a nyomozó,összevitatkoztak a nyomozó megvaz ügyvéd,a nyomozó feljebb emelte a kezét,hogy mutassa az védőnek,hogy fáradjon ki,de közel emerle a nyomozó a védő arcához a kezét és az ügyvéd azt vélte,hogy támsdási szándékkal lép fel a nyomozó,ezért orrbaverte az ügyvéd a nyomozót és azt állították a védő és a tanú ketten,hogy a nyomozó nyitotta volna ki azbablakot és hozzácsapódott az orrának az ablak. Nem is lett belőle semmi. Nem tudom,hogy igaz,de hallottam ilyet. Szerintem ne nagyon verekedjenek a rendőrök,mert van még náluk is erősebb páciens.

2019. márc. 26. 20:11
 47/49 A kérdező kommentje:

Én méghamarabb rájöttem,hogy te Bucsek vagy és Bács kiskun megyében vagy rendőr,de lehet tévedek. Régebben a neved k8nt volt és sokat válaszoltál kérdésekre,csak úgy is tettem mintha nem tudnám,picit néha huncut is tudok lenni:)))))).


Na szóval nem baj az,legalább a kategóriában van rendőr válaszoló is.


Én úgy gondolom,hogy lehet van ügyész válaszolónk is.


De az csak jó,mert a szakmában jártas emberek is tudnak válaszolni kérdésekre.

2019. márc. 26. 20:16
 48/49 anonim ***** válasza:
66%
Ez már nekem sok. Foglalkozzon vele aki akar.
2019. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
50%

"...Halottam, lehet, szerintem..."

Komoly vagy, folytasd. :D

2019. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!