Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gyanusított vagyok! Ki fognak...

Gyanusított vagyok! Ki fognak hallhatni, mi lesz a legjobb?

Figyelt kérdés

Decemberben Békéscsabán egy szórakozóhelyen belémkötött egy srác, megfogta a ruhám én ezért önvédelemből lefújtam gázspray-vel. Rendőrség kijött és garázdaság miatt gyanusítottként kihallgattak. Nem Békéscsabai vagyok, hanem 100 km-rel arébb lakom. Már április van és nincs semmi,tegnap felhívtam azt az akárkit aki a Békéscsabai rendőrségen folytatja az ügyet, hogy hónapok óta nincs semmi és megszüntették e az ügyet. Azt mondta, nem dehogyis ,sőt még halmazat is jön rá, mert az egyik irodából nem is tudom mennyi forint értékű valuta tűnt el és kamera felvett,hogy elmentem egy folyosón és 2 perc mulva jöttem vissza. Tehát rám mutatnak a mutatók és rátettem egy halmazatot ugyanis a garázdaság vétségre egy lopás bűntettet csatoltam. Utóbbi nem igaz. Csak a gázspray-s dolgot követtem el azt is önvédelemből de mondhatom a rendőröknek,ők még engem vesznek elő mert én megvédtem magam. A lényeg, hogy telefonon azt is mondta az az ember, hogy ki fogjnak hallgatni a valuta ügyben is,de nem kell oda elutazni, hanem már két hete az iratokat elküldte annak a rendőrkapitányságnak valami megkeresési osztálynak ahol én lakom, hogy ne kelljen elutazni és itt helyben kihallgatnak aztán visszaküldik az ügyet.

Ha két hete elküldte ide az ügyet akkor nem értem miért nem értesítettek még, lehet nem is igaz az egész.

Tegyük fel igaz.

Ha jön a telefon vagy a levély hogy ebben az ügyben be kell menni kihallgatásra ahol lakom rendőrségre,ugye ez a +valuta ügy, akkor mivel nem követtem el utóbbit,mi a legjobb?


Szerintetek mit csináljak? Valaki ezt nagyon kitalálta.

Tagadjam meg a vallomást?

Hogy lesz a legjobb, ha mit csinálok?



2019. ápr. 19. 12:40
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg be van kamerázva a hely. Szóval, ha önvédelem volt akkor fel van véve. Ha nem loptál semmi az is felvan véve.


Már rég véget ért volna az ügy. Szóval ezek szerint mégis csináltál valamit

2019. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:

#17!


Azért vittek be, mert lefújtam gázsprayvel a csávót aki megtámadott, ez nem bent volt ,hanem kint az utcán. Az a gyerek csak állítólag egy sört inni jött le, mert a szórakozóhely felett valami east mma verseny volt,de ment is vissza, de ekkor mikor ment felfelé, akkor az útjában voltam vagy valami, szóltam neki amit ő beszólásnak nevezett és támadott, ekkor jött a jogos védelem, a rendőrség viszont garázdaságnak könyveli el.


Persze, hogy megtagadtam a vallomást, panasszal éltem és alá sem írtam semminek. Másnap hazaengedtek, ekkor garázdasággal gyanusítottak meg, utólag mikor a héten érdeklődtem, hogy mi a helyzet az üggyel, akkor mondták, hogy jött egy másik tényállás, mert kb.1500 euro eltűnt. Nyilván ez modt derült ki. Ezzel most fognak meggyanusítani, de majd az én városomban kihallgatnak.


Tehát akkor garázdasággal gyanusítottak meg csak. Mondom, alá sem írtam, panaszt tettem,mert önvédelem volt.


Sántít nekem is ez az egész, higyjétek el.

De igaz a hír, még a tavaly december 8-ai beonra is felnyomott a rendőrség, hogy 7-én egy férfi gázspray-vel támadott,lehet még megvan a cikk. Na azt rólam írták. De nem úgy írták ám, hogy az a férfi önvédelemből használta a spray-t. Ott a rendőri intézkedéssel nem tettem panaszt. Az egész Békéscsabai rendőrségről majd panasszal élek,de az még ezután fog megtörténni.


Ügyvédet pedig ne ajánlgassatok, nem ismerem az ügyvédeket,nem volt még eggyel sem dolgom, de hallottam róluk. Nem akarok ügyvédekről hallani sem.

2019. ápr. 20. 13:08
 23/52 A kérdező kommentje:

Bűncselekmény helyszíne?

Itt nem írok ki mindent.

Andrássy út 7........szám.

2019. ápr. 20. 13:12
 24/52 A kérdező kommentje:

Emiatt az Békéscsabáról sem akarok többet hallani,mert ez a rossz benyomás jut eszembe. Ilyen emberek laknak ott.


Nem akarok Békéscsabán járni, pedig egyszer még fogok. Iratismertetésen,mert olvasom a jegyzőkónyvet és kértem. Tehát akkor még járni fogok ott de csak annyit, hogy elhozom az iratokat amik keletkeztek.


Itt az ismerősök azt mondták, hogy meg lehet nyugodni, ebböl kizárt hogy bőrtönbe tegyenek, mert lefújtam a támadót,ennyiért nem. A valutaügyet meg mivel nem is igaz, úgysem fogják tudni bebizonyítani,csak hallgassak.

2019. ápr. 20. 13:20
 25/52 anonim ***** válasza:
100%
2019. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:

Természetesen ez így ebben a formában nem igaz, kitalálták. Ezt a rendőrség írta.


Meg olyan is vanmikor nem működik a kamera.

2019. ápr. 20. 13:25
 27/52 A kérdező kommentje:

62%-s !

Hogy is van ez az ügyfélkapus akármi, telefon app-ra letöltés?

Látom te rendes vagy.

2019. ápr. 20. 13:36
 28/52 anonim ***** válasza:
100%
A cikk alapján már akkor tudták, hogy loptál amikor elkaptak. Az eddzoterembe nem az érettemből mész fel. Tehát akkor mégis, hogy voltál ott....?
2019. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%
Azt is mondtad, hogy nem írtál alá semmit. Hát pedig addig nem engednek el amíg nem írsz alá dolgokat... egy ilyennel legalább 20 helyen alá kell írnod....
2019. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

Na ezt kérdezem én is..

Nekem is sántít.

Csak a jegyzőkönyv aláírását tagadtam meg meg az előzetesbe vétel aláírását.

Nem írtam alá. Megtagadtam. De hívtak még kb. 3 rendőrt és azok tollal odairták, hogy a gyanusitott az aláírást megtagadta ,ezért azok a rendőrök írtak alá és egy ötjegyű számot is odairtak az aláírásuk alá.


Gyanús nekem, hogy ebből nem lesz semmi, dehát az lenne a jó. Több mint 4 hónap eltelt. Szerintem a telefonban is hazudtak. Ha ott követtem el valamit, oda kellene mennem kihallgatásra. Ilyen nincs, hogy más városban hallgatnak ki, mert elküldik az ügyet és visdza. Á.

2019. ápr. 20. 14:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!