Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gyanusított vagyok! Ki fognak...

Gyanusított vagyok! Ki fognak hallhatni, mi lesz a legjobb?

Figyelt kérdés

Decemberben Békéscsabán egy szórakozóhelyen belémkötött egy srác, megfogta a ruhám én ezért önvédelemből lefújtam gázspray-vel. Rendőrség kijött és garázdaság miatt gyanusítottként kihallgattak. Nem Békéscsabai vagyok, hanem 100 km-rel arébb lakom. Már április van és nincs semmi,tegnap felhívtam azt az akárkit aki a Békéscsabai rendőrségen folytatja az ügyet, hogy hónapok óta nincs semmi és megszüntették e az ügyet. Azt mondta, nem dehogyis ,sőt még halmazat is jön rá, mert az egyik irodából nem is tudom mennyi forint értékű valuta tűnt el és kamera felvett,hogy elmentem egy folyosón és 2 perc mulva jöttem vissza. Tehát rám mutatnak a mutatók és rátettem egy halmazatot ugyanis a garázdaság vétségre egy lopás bűntettet csatoltam. Utóbbi nem igaz. Csak a gázspray-s dolgot követtem el azt is önvédelemből de mondhatom a rendőröknek,ők még engem vesznek elő mert én megvédtem magam. A lényeg, hogy telefonon azt is mondta az az ember, hogy ki fogjnak hallgatni a valuta ügyben is,de nem kell oda elutazni, hanem már két hete az iratokat elküldte annak a rendőrkapitányságnak valami megkeresési osztálynak ahol én lakom, hogy ne kelljen elutazni és itt helyben kihallgatnak aztán visszaküldik az ügyet.

Ha két hete elküldte ide az ügyet akkor nem értem miért nem értesítettek még, lehet nem is igaz az egész.

Tegyük fel igaz.

Ha jön a telefon vagy a levély hogy ebben az ügyben be kell menni kihallgatásra ahol lakom rendőrségre,ugye ez a +valuta ügy, akkor mivel nem követtem el utóbbit,mi a legjobb?


Szerintetek mit csináljak? Valaki ezt nagyon kitalálta.

Tagadjam meg a vallomást?

Hogy lesz a legjobb, ha mit csinálok?



2019. ápr. 19. 12:40
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
A rendőrségi intézkedést szabadon bocsátáskor megpanaszoltad?
2019. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2019. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:

Kaptál egyáltalán iratot arról, hogy meggyanúsított a nyomozóhatóság (rendőrség)? Ott helyben írtál alá papírt a szabadon bocsátásodról, azon milyen megjegyzéseket tettél (pl. van egy olyan kédés, hogy ért-e bármiféle sérelem)?


Ha van ügyfélkapu fiókod (okmányirodán igényelheted), akkor okostelefonon OkmányApp alkalmazásból További Ügyek/Tájékoztatás bünügyi nyilvántartásban kezelt adatokról lekédezheted azt is, hogy indult-e ellened büntetőeljárás (évente egyszer ingyenes, pdf fájlban tarhely.gov.hu fiókra kapot elektronikusan, ha rendelkezési nyilvántartásban azt választod, hogy csak elektronikusan intézed az ügyeidet az államigazgatással, ez esetben pl. a rendőrség is elektronikusan küld mindent).

2019. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%

"...Ha az irodában van kamera akkor oké,de így ez nem fer...."

Azért ez érdekes mondat. Sokszor hall az ember olyan variációt, ami kicsit ki van színezve, kicsit el van véve, hozzá van téve.

2019. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:

Békéscsabai vagyok. Melyik szórakozóhelyről van szó? Mindegyikben van kamera amely az igazad tudja bizonyítani.


Amúgy keress egy ügyvédet. Ha írsz privátba tudok ajánlani Békéscsabán.


Mindenképpen ügyvéddel menj a kihallgatásra és előtte az ügyvédhez megbeszélésére.

2019. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

Persze.

Itt van minden papír, adtak jegyzőkönyvet gyanusitotti kihallgatásró, meg valami vackot ami valami elektronikus kapcsolattartásról szól.

Valamint most este átolvastam az összes papírt amit akkor adtak. Van benne egy kirendelt védő. Domokos S. M. Bcs. Wlasschas sétány. Azért nem írom ki a teljes nevet, mert az szabálytalan. Ügyvédi kamara tagja. Nade igen ezeket én nem szoktam olvasgatni,decemberben mikor ideadták hazajöttem, eltettem és ma szedtem elő csak újra átnézni. Itt vannak azok a papírok amiket őrizet előzetes fogdán letétbe helyeztek.


Nem tudom már mi a neve a szórakozóhelynek, de nem diszkó, egy pizzéria ahol buli volt. Csak röviden szórakozó helynek írtam, hogy érthető legyen mindenkinek. Nem tudom mi a neve, de a vasútállomással szemben van egy utca és kb 100 m-re van a vasútállomástól a vasutas művház után 10 m-re, na ott volt a buli.


De az ügyvéd nem tud mit tenni, millióim nincsenek. Az a kirendelt ügyvéd is, majd ha bukom a pert, gondolom rámvarrják a munkadíjat.

2019. ápr. 20. 01:54
 17/52 anonim ***** válasza:

Csak azokra nem válszolsz, ami lényeges lenne...


Panasszal éltél az előállítás ellen (igazolás rendőrségi előállításról iratban dokumentáltan)?


Panasszal éltél a gyanúsítás ellen (gyanúsított kihallgatási jegyzőkönyvben tettél panaszt a gyanúsítás ellen)?

Voltál vendégek elöl elzárt blokkban?


Új kédés:

Jegyzökönyvbe foglaltattad, hogy nem loptál, önvédelemből fújtad le azt, aki megragadott, mert ezzel kapcsolatban hallgatni is gyanús?

2019. ápr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%
Sántít ez az egész. A bűncselekmény helyszíne szerepel a papiron. Akkor miért is nem tudod hol voltál?
2019. ápr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%

Ott egy söröző van amit mondasz. Kakas söröző. Ott nem tudsz tiltott folyóra menni, ha csak nem mész be a pult mögé, ahova vendégek nem mehetnek. De ha így tettél volna akkor rád szóltak volna.

Más ott nincs. A szórakozó helyek a varosban vannak bent.

2019. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Ja.. pizzéria. Stones van ott az utcába még a gimnáziummal szemben. Na ott se tudsz semmilyen tiltott helyre menni, mert a pénztár mögé kéne ugyancsak menned....
2019. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!