Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen rendőr lesz az ilyenekből?

Milyen rendőr lesz az ilyenekből?

Figyelt kérdés
Pár napja beugrott egy emlék, arról, amikor pár éve egy nyár eleji osztálykirándulás félén voltunk. 14-15 évesek voltunk, és ahol volt a szállás(ilyen bungallókban, de volt egy szálloda is kb 5 percre a bungallóktól) ott volt egy nagyobb csoport fiatal "rendőrtanítvány", vagy hogy mondjam. Nem voltak már középiskolások, de még rendőrök sem szerintem, ilyen gyakorlat szerűségen voltak, vagy nem is tudom. És egyfolytában beszólogattak nekünk(lányoknak), meg utánunk füttyögtek. Újra leírom, mi 15 éves voltunk kb,ők pedig 20-25.Én tudom, hogy ilyenek a fiatal férfiak/fiúk, de hogyha rendőrnek készülnel, ráadásul ebből a célból vannak ott, miért viselkednek így. Nem mertem egyedül átmenni a medencéhez, csak tanárral, vagy a barátaimmal, vagy a tesómmal. A bungallónktól a medencéig pár perces volt a séta, és mi fürdőruhában mentünk át, hogy ott már csak be kelljen menni a medencébe, és ennyi. De én pl magamra tekertem a törölközőmet, és úgy mentem az ikertesómmal át(aki fiú, így nyugodtabb voltam) Utánam fütyültek azok a rendőrtanítványok, és a tesóm hátranézett,neki meg beszólogattak, hogy mit néz, talán meleg, azért hiszi, hogy neki fütyültek? Stb. Tudom, így visszagondolva elég nevetséges, hogy féltünk pár stírölő fiataltól, de ez van:D. De az ilyenekből milyen rendőr lesz? Főleg, hogy a gyakorlaton a szabadidőben vagy hol csinálják ezeket. Szerintem ez nem okés, hogy ezek "harcolnak a bűn ellen" azóta... Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is

2019. máj. 5. 23:22
 1/9 anonim válasza:
100%
A rendőr is csak ember. Az emberi természetet pedig többnyire nem határolja be a szakma, amit az adott személy űz. Nem tudom te mi leszel végül, hogy milyen pályára lépsz, de majd ott is meglátod hogy az emberek nem egyformák. :) Persze, paraszt dolog volt tőlük, de van aki meg bóknak fogja fel, szemlélet kérdése. Egyébként meg szexuális zaklatásnak minősül. Jelenleg pedig az a helyzet, hogy a rendőrség le van terhelve, egyre többen mondanak fel, mert többnyire egy egy örsön nem megfelelő személy a vezető. Hanem ez a tipukus valakinek a valakije, vagy pedig valami párt tag, aki ezzel kapta meg a státuszát. Szervezetlenséget szül a szakértelem hiánya. Ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy az említett személyek ha be is kerültek végül a rendőrséghez, az nem feltétlen jelenti hogy bírták is, és maradtak is. A fiatalok közül pár hónapon belül kihullik aki nem bírja. És a leírásod alapján erre tudok asszociálni. De sajnálom a kellemetlenséget ami ért titeket. Legközelebb egy felnőttnek mindenképpen jelezzétek ha ilyen történik. De nagyon remélem nem fog. :)
2019. máj. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Tudod van a közmondás:


"Mindenki rendőrnek születik, de van aki tovább tanul."

2019. máj. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Nincs célja az életednek? Szeretsz másokat bántani és megalázni? Jelentkezz rendőrnek!
2019. máj. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Libers Pertz ***** válasza:
52%
Szutyok rendőrök...
2019. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Férgek patkányok, a rendőrök 90%-a csak a *hatalom" miatt lesz rendő. A valódi bűnözőket messziről elerülik.
2019. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Semmilyen.

Szerinted 130 ezer nettóért ki megy el?

A bohócok.

2019. máj. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg Közrendvédelmi járőr lesz/lett belőlük
2019. máj. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Egy 40 ezer fős testületet bírálni, pár ember alapján szimpla egyszerűségre vall. Az itt válaszoló pár börtöntölteléken lépj felül... fiatal vagy még.
2019. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden szakmaban van bunko suttyo sajna. Attol h rendor lesz vki nem lesz jobb ember. Ha mar itt tartunk, papoknal se gondolna normalis ember hogy molesztal gyerekeket, es megis sorban buknak le , aminek egy resze igaz akkor is tobb mint a vart.
2019. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!