Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet tenni amikor egy...

Mit lehet tenni amikor egy rosszakaróm valahogy bejelentést tesz a rendőrségen ellenem ami Valótlan?!

Figyelt kérdés

Van egy rosszakaróm.

Nem tudom hogy csinálja?


Bejelentést vagy mit? Tesz ellenem a rendőrségen , fogalmam sincs hogy csinálja?!


Szóval a rosszakarómnak már elmagyaráztam párszor hogy van jogosítványom (B Kategóriás jogsi) de ő nem hiszi el. Egyszer mondta nekem a rossz akarom H nem sokáig fogok "kocsikázni" mert jelent hogy nincs jogsim ő szerinte! A rosszakaróm egy debil már mondtam neki hagyjon békén van jogsim.


Ismeri az autóm rendszámát.


Sztori: Múlt héten a városban kocsival mentem és a belső! Sávból kiszedtek a rendőrök levillogtak ,stb... Kis utca a főútvonal mellett ott volt hely annyira forgalmas város. Majd közölték hogy közúti ellenőrzés. Minden kért iratot odaadtam nekik, le is ellenőrzték, mindent rendben találtak!

Viszont látásra!

Semmi gond nem volt természetesen.


Namost ilyen velem még soha nem fordult elő hogy városban kiszedtek a forgalomból??!! Több mint való színű ez a rosszakarómnak köszönhető mert ugye ezzel fenyegetett mit tehetek ellene?! Mostantól minden nap igazoltatni fognak mindenhol? Ilyet hogy lehet egyáltalán hogy valaki betelefonál vagy nem tudom.. kamu szöveggel ellenem??!


2019. máj. 26. 22:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

És a Rendőröket még a forgalmi , biztosítás , sőt semmi nem érdekelte őket annyira mint a jogosítványom!

Éreztem hogy mintha csak a jogsimra lennének kíváncsiak, én úgy éreztem. Természetesen mindent rendben találtak. Nem is ez a gondom!


A rosszakarómra vagyok mérges aki jelentget nem tudom milyen úton módon !!!

2019. máj. 26. 22:38
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer történt egy bejelentés, mindent rendben találtak. Gondolom, hogy nem fogja többször bejelenteni, hogy nincs jogsid, úgyhogy a rendőrség talán még 1-2 alkalommal ellenőrzi, hogy van, aztán leszednek a listáról.
2019. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon kellemetlen érted? Minden járókelő néz! Minden tekintet rajtam!

Menjek át 2 sávot majd kövessen őket egy kis utcába, nyilván azért mert ott van hely. Tudom hogy kötelességem eleget tenni a közúti ellenőrzésnek nem is ezzel van a bajom (ha kell még 100 x megmutatom a jogosítványom!!


A gondom a rosszakarómmal van és az unalmas jelentgetéseivel!

2019. máj. 26. 22:49
 4/17 A kérdező kommentje:
Szerinted akkor én most egy "Listán" vagyok? Meddig fog ez tartani?
2019. máj. 26. 22:51
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Milért nem mutatod meg ennek a rosszakaródnak is a jogosítványod?
2019. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi a nagyon értelmes választ!

Igyekeztem kerülni a rosszakarómat, hozzá sem szólok! Kerülöm ahogy csak tudom!

2019. máj. 26. 23:22
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Megvolt az ellenőrzés, minek ellenőriznének újra ha látták, h rendben volt jogsid.
2019. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem miért nem zárod le rövid úton a problémát hisztizés helyett, de a te dolgod. Akkor szenvedj
2019. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha már egyszer megnézték, minek néznék meg naponta?!
2019. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Véletlen volt hogy kiszedtek. Hisz ha bejelentés történik, elég a neved, címed ahhoz hogy ellenőrizzék van-e jogosítványod arra a kategóriára. Rendszám elég hogy megnézzék az adatbázisban érvényes e a műszakid, és van-e biztosításod. Célzottan csak akkor vesznek ki ha van egy haverja a közegnél :) Ha sűrűn előfordul, értsd mondjuk 3-szor ellenőriznek. Akkor már a következő alkalommal kérd el a rendörök igazolószámát, írd fel. Majd meggondolják erőltessék-e egy haver miatt ezt a dolgot. Neked is vannak jogaid. Bemész a rendörségre és panaszt teszel hogy ez statisztikailag túl sok ami ellenőrzés ellened folyik. És az a gyanúd hogy ez egy rosszakaród miatt van. Ott megmutatod a rendörök igazolószámát és elindul egy belső vizsgálat.
2019. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!