Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Siófokon egy közlekedési...

Siófokon egy közlekedési konfliktusban az enyingi maffiával fenyegettek, tényleg kell tőlük még félni?

Figyelt kérdés
Bevágott egy barom elém a körforgalomban, satuznom kellett, hátulról majdnem belém jöttek. A pirosnál kiszálltam szóvá tenni. Kulturáltan (Elnézést, de tud róla, hogy a körforgalomnál elsőbbségadás kötelező van?). Erre egyből nekiállt üvöltözni, hogy mi a f***t képzelek magamról, és majd az enyingiek engem a rendszám alapján meg fognak találni, és takarodjak. Ez kb. 30mp alatt lezajlott, nem tartottuk fel a forgalmat.

2019. júl. 8. 09:15
 1/5 Libers Pertz ***** válasza:
100%
Elég sok ilyen fenyegetőző kukisapka van, inkább a jogosítvány megszerzésekor kellett volna ilyen nagymenőnek lenni.
2019. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Az enyingi becsületes bodzaszedők kb akkor lettek "híresek", amikor Marian Cozmát megölték. Utána még volt szó 1-2 siófoki balhéjukról.


Nem tudom, de szerintem az sem normális, aki fenyegetőzik, meg az sem teljesen tiszta, aki kiszáll a pirosnál reklamálni. Barom volt, elhiszem, balesetveszély, én inkább örülök, hogy nem lett végül baleset, anyázok egyet kocsin belül, és kész.

2019. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni szerintem, csak a szájuk nagy, ne foglalkozz vele.
2019. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bodzás késelő szabadult, nagy bulival nyilván nem a sorra ment vissza.
2019. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És mi volt a reakciód?


"Elnézést, de tud róla, hogy a körforgalomnál elsőbbségadás kötelező van?" Lehet kultúrát fogalmazás, de számít az előadásmódja, a hangnemed, a testrartásod. Megijedt tőled, akkor fenyegetőzik az ember, azt hitte pofáncsapod, ezért bedobott valamit neked, amivel megfélemlíthet, egyébként nemigen szól neked, ha komolyan gondolja.

Mire számítottál? Bocsánatkérésre? Arra, hogy belátja hibázott? A Bosszú ura című filmben a lányt árrammal vallatják, de nem árulja el a barátja hollétét, a csajnak leesik, hogy ez a ember halálra fogja kínozni az árrammal és csak akkor mondja el, hogy ne tegye, mert megfogják őlni.

2019. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!