Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szükséges-e szülő halála után...

Szükséges-e szülő halála után is fizetni szülőtartás jogán?

Figyelt kérdés
Édesanyám után rám terhelték a kórházi számlát, több, mint fél millió forintot. Ennek a fizetését részletekben vállaltam. 100 ezret már kifizettem, azonban édesanyám 1,5 hónapja elhunyt. Köteles vagyok-e továbbra is fizetni?

2019. aug. 25. 11:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Van jogi segítségnyújtás, de pont akkor, mikor dolgozom és a sok temetés és az ezzel járó dolgok miatt sokat hiányoztam az egyébként is szezonális munkámból. Azért jöttem ide, hátha kapok valami támpontot, hogy ne feleslegesen hiányozzak, ha pl. azt mondjátok, hogy ha én vagyok az adós a megállapodáson, akkor én fizetek, kész, ennyi, nem számít milyen jogon.

Ez a terület sajnos nagyon szürke felhő nekem.


Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Ezekszerint jobb, ha egy szakértővel beszélek erről.

2019. aug. 25. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!