Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megúszható a gyerektartás...

Megúszható a gyerektartás fizetése?

Figyelt kérdés

Van 1 pár hónapos babám, az apja nem írta alá az apasági elismerő igazolást, sőt mindent le iratott a nevéről(ingatlant, cégeket). Lakcíme nincs, onnan is kijelentkezett lakcím nélkülire. Így azt mondta hiába perelem be, nem fogok tudni tőle semmit sem behajtani.

Ez így tényleg igaz,hogy megúszhatja? Az előzőleg átiratott dolgait, ha pl. én tudom kire iratta át, akkor sem lehet tőle semmit se behajtani?



2019. szept. 21. 00:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Főleg ha azt sem tudod, hogy ő e az apa.
2019. szept. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Proliék XD
2019. szept. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem bizonyíthatod, hogy amit átíratott más nevére az valójában az övé , ez nem megállapítható egy bíróság számára. Annyit tehetsz, hogy az apasági vizsgálatra kényszerítheted. Ez később még sokat jelenthet és így legalább tényleg nem lehet semmi nevén és nem végezhet legálisan munkát, ha mégis jár neked a letiltás belőle.
2019. szept. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Igen meguszhato, bar nem ertem mire jo, hisz onmaganak nagyobb kart okoz mint az a havi 30 ezer forint.
2019. szept. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az első kommentelőnek üzenném,hogy képzelje el tudom, hogy az ő apja, 5 eves kapcsolat után gondolta meg magát a kedves apuka.
2019. szept. 21. 09:57
 6/22 anonim ***** válasza:
13%
Biztos sokat volt nálad a kertész.
2019. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Milyen kedves emberek vannak itt,eszem megáll.

A lényeg az, hogy neki magas jövedelme van( papíron semmi), most is a karib tengerre fog menni nyaralni, de nekem azt mondja, hogy neki sajnos nincs pénze a gyerekre. Ez így nem fair :(

2019. szept. 21. 10:03
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg téged próbál elrettenteni a pereskedéstől. Teljesen mindegy mit íratott át és mit nem, pereld be akkor is. A bíróság sem hülye, még az ilyen gerinctelen férgeknek is meg kell élniük valamiből. Ha pedig kiderül, hogy feketézik, akkor ráadásul adóelkerülő is.
2019. szept. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%
Meséld el hogy történt. Megjelent egy Bmw-vel,és azonnal szétdobtad a lábad?
2019. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem jelent meg semmilyen bmw el,kepzeld el, hogy amíg mellettem volt, borzalmasan szegény volt tele adosaaggal, ejt nappallá téve dolgozott a sajat uzleteben, nem kaptam soha semmilyen luxus dolgot, sem utat. Most adta el kb. Egyidejuleg a gyerek szuletesevel es most elvezi az életet ugyhogy azt az embert, aki eddig is mellette állt ott hagyta,mert meggondolta magát! De ilyen kommenteket nem kértem. Szánalmasak vagytok
2019. szept. 21. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!