Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megúszható a gyerektartás...

Megúszható a gyerektartás fizetése?

Figyelt kérdés

Van 1 pár hónapos babám, az apja nem írta alá az apasági elismerő igazolást, sőt mindent le iratott a nevéről(ingatlant, cégeket). Lakcíme nincs, onnan is kijelentkezett lakcím nélkülire. Így azt mondta hiába perelem be, nem fogok tudni tőle semmit sem behajtani.

Ez így tényleg igaz,hogy megúszhatja? Az előzőleg átiratott dolgait, ha pl. én tudom kire iratta át, akkor sem lehet tőle semmit se behajtani?



2019. szept. 21. 00:46
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
54%

#22 13 évig voltatok együtt, és nem foglalkozik a gyerekével?

Nem semmmi..

2019. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
54%
23# nem. Aláirom hogy en voltam a hülye mert az előző gyerekeivel is ugyanez volt csak sajnos bevettem a dumáját hogy az exe nem engedi őket sehova. Nos 10 evre rá derült ki hogy ebből egy szó se igaz. De a mostaninak megint azt mondja hogy én nem engedem őket hozzá! :-D
2019. szept. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!