Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha pl. : ABC-ben azt mondja...

Ha pl. : ABC-ben azt mondja Nektek az eladó, vagy a biztonsági őr, hogy mutassátok meg a táskátokat (persze abban nincs semmi amit lopnátok), akkor megteszitek?

Figyelt kérdés
Én ma a DM ben azt mondtam neki, hogy hívjon rendőrt, az ő jelenlétében megteszem. Békén is hagyott, de nem tetszett neki.
2010. júl. 16. 21:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
45%
Nem, mert semmi köze hozzá, mi van benne.
2010. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
61%
Rendőr jelenléte nélkül én sem mutatnám meg...Ha netán arra gyanakodna, hogy loptam valamit, kérném, hogy mutassa meg az arról készült videófelvételt, mert addig ő az én táskámba nem nézne bele!
2010. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
64%
semmi köze hozzá!!
2010. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
70%
Természetesen megteszem. Mit púposkodjak? Meg amúgysem lopok soha.
2010. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
90%
A jelenlétemben megnézheti, de el nem viheti/veheti csak ha rendőrt hív
2010. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk azt azért átgondolnám mikor vásárlok ott mégegyszer.
2010. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem meg azért akar belenézni, mert ő akar lopni belőle (-:


Amúgy meg, mert én sosem lopok boltból. Minden bolti tolvajt elítélek.

2010. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%

minek keménykedni? az én időm drágább annál, hogy ott szájkaratézzak vele percekig.

megmutatnám és kész.


más kérdés, h tőlem még sohasem kért.



lehet, azért mert nem nézek ki úgy, hogy feltételezné rólam, hogy megéri égetnem magam egy hajzseléért...

2010. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
47%

Alapból én sem mutatnám meg, de előfordulhat, hogy erőszakot alkalmaz. Velem egyszer volt ilyen, a Skála Metróban (ma nem tudom, hogy hívják) még régen. Nyakkendőlopással vádolt egy tizenéves fiú, és felszólított, hogy menjek vele hátra. Mondtam, hogy nem megyek, erre elkezdett betaszigálni. De én kiabáltam, tiltakoztam, ellenálltam, mindenki ránk figyelt. Mondtam neki, hogy talán vegye a fáradtságot, és kérdezzen meg egy kedves eladónőt a nyakkendőosztályról, hogy tényleg tőlük loptam-e azt, ami táskámban volt. Végül ezt megtette, és az eladó egyből igazolta, hogy nem onnan volt. Erre leszállt rólam.


A másik eset meg egy könyvesboltban volt a Keletinél. Mikor kijöttem, megszólalt a riasztó, pedig nem loptam semmit. Utánam eredt egy biztonsági őr, és követelte, hogy menjek vissza. Eszem ágában se volt, mert jól futok, és szeretek is futni. Szóval elfutottam. Ő meg szegény jött még egy darabig, de feladta.

2010. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
76%
a DM-ben meg a Rossbannban a biztonsági őrök tök izék egyszer nézegettem a körömlakkokat kb 5 percig és akkor egy kicsit hátrafordultam és észrevettem hogy az biztonsági őr szinte már 1 cm-re állt kb tőlem XD
2010. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!