Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha pl. : ABC-ben azt mondja...

Ha pl. : ABC-ben azt mondja Nektek az eladó, vagy a biztonsági őr, hogy mutassátok meg a táskátokat (persze abban nincs semmi amit lopnátok), akkor megteszitek?

Figyelt kérdés
Én ma a DM ben azt mondtam neki, hogy hívjon rendőrt, az ő jelenlétében megteszem. Békén is hagyott, de nem tetszett neki.
2010. júl. 16. 21:20
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
...tisztában lennék a jogaimmal, és feltételezném a vásárlóról is hogy tudja. :)
2010. júl. 19. 19:27
 32/35 anonim ***** válasza:
94%
Én megmutatnám, mert ha azt mondom hogy nem akkor meg azt hiszi hogy tényleg loptam valamit és a rendőrségre meg minek várjak.
2010. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
94%
Az egyik boltban egy biztonságiőr minen 18 év körüli nőnek kipakoltatta a táskáját.Ezt persze beírtuk a panaszkönyvebe és pár nap múlva ki is rúgták
2010. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
nem4megmondom h mutassa a felvételt!h elraktam vmit.a dm ben nagyon köcsögök amugy!
2010. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
49%

jaja, soknak nagyon nagy az arca, de ugyan olyan arrogánsan el kellküldeni a qurva anyjába, ahogyan ő felszólít, és nem lesz mersze lépni vmit, én már megtettem ezt pár helyen, és természetesen meg se tudott szólalni meglepetésében

semmi joga ehhez, max megkérhet udvariasan, te pedig ugyan olyan udvariasan elküldheted az anyjába, hogy nézegesse a saját táskáját, ennyi

2010. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!