Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha pl. : ABC-ben azt mondja...

Ha pl. : ABC-ben azt mondja Nektek az eladó, vagy a biztonsági őr, hogy mutassátok meg a táskátokat (persze abban nincs semmi amit lopnátok), akkor megteszitek?

Figyelt kérdés
Én ma a DM ben azt mondtam neki, hogy hívjon rendőrt, az ő jelenlétében megteszem. Békén is hagyott, de nem tetszett neki.
2010. júl. 16. 21:20
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
57%
én se mutatnám meg.mondanám h mutassa a felvételt h vmi lenyúltam.
2010. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
57%
Szeretsz futni és elfutottál,kedves utolsó?Gratulálok neked,elérted hogy ha meglát ott az őr akkor feljelent,mert elmenekültél régebben.
2010. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
64%
21.39: Nem érdekel. Nem tud semmit tenni (bizonyítani), és ezt ő is tudja. Az nem szabálysértés, ha én nem működök együtt egy biztonsági őrrel. Ugyanolyan magánszemély, mint bárki más.
2010. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
59%
A szájkarategyűlölő sráccal vagyok. Minek ezzel vesztegetni két ember idejét?
2010. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
41%
Azért, mert ne szórakozzon velem, és ne vádoljon alaptalanul. Végezze rendesen a munkáját, és ne engem zaklasson! Hátha tanul belőle.
2010. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
96%

Én megmutatnám a táskát,viszont nem hagynám hogy ő átkutassa.úgy tudom,hogy bele nem nyúlhat,de kérheti hogy nyisd ki hogy belenézzen.

Miért ne mutatnám meg ha nincs mit titkolnom?Gyorsabban végzek így,mint ha elkezdenék vitatkozni.

2010. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nincs mit titkolnom. sosem lopok. Megmutatom a táskámat szó nélkül és hangosan megjegyzem legfeljebb, hogy "Na ugye", hadd lássa mindenki, hogy lukra futott a bö.


A Tescoban fordult velem egyszer elő. Vettem pár bugyit és az egyiket elfelejtette kicsipeltetni a pénztáros. A pénztárnál már bénázott ezért felkészültem. Hát persze, hogy megszólalt. A bö kedvesen megkérdezte, vettem-e olyan dolgot, amiben csipes dolog lehet. Kivettem a 4 bugyit és a kezébe adtam, meg persze a blokkot is.

Kissé égett, hogy a 4 tangával a kezében nézegette a blokkot, de én nem voltam felháborodva.

Ez a dolga.

2010. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
61%

"Szeretsz futni és elfutottál,kedves utolsó?Gratulálok neked,elérted hogy ha meglát ott az őr akkor feljelent,mert elmenekültél régebben."



Feljenti? A 248 / c §-ra gondolsz ami kimondja hogy aki utcán fut bűntettet követ el? :D

2010. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem adsz rá okot, nem úgy viselkedsz, akkor nem is fog leállítani a kijáratnál.
2010. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
86%
megmutatnám a táskámat, mert őt ezért fizetik, ez a munkája.
2010. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!