Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha szerződésbe foglalt béremel...

Ha szerződésbe foglalt béremelést nem ad meg a cég, akkor van más lehetőség a munkaügyi peren kívül (helyi megegyezés kizárt)?

Figyelt kérdés

Bértáblás helyen vagyok már jó ideje lépnem kellett volna a táblában, amely béremeléssel jár együtt. De nem léptem, nem is akarnak léptetni mert annak anyagi vonzata lenne.

Próbáltam megbeszélni ezt de rövid úton tisztába tették hogy tudnak róla de nem emelnek. Csináljak amit akarok szerződés-csak egy vállvonás de nem emelnek.

Ezek után a munkaügyi peren kívül van más lehetőségem?


2019. okt. 31. 16:55
1 2
 11/11 Claudiaaa válasza:
Valószínűleg erre magadtól is rájöttél, de azért leírom. Mielőtt perelnél, beszélj egy ügyvéddel, nyálaztasd át vele a munkaszerződésed egy példányát, sajnos a munkaadók beletehetnek olyan kiskapukat, amik neked fel sem tűnnek első olvasásra, de talán sokadikra sem. (Már persze ha nem vagy te is ügyvéd.)
2019. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!