Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Komolyan vissza kéne fizetnem...

Komolyan vissza kéne fizetnem a próbaidőre kapott fizetést?

Figyelt kérdés
Egy nagy magyarországi cég egyik alvállalkozójánál dolgoztam Nyugat-Magyarországon. A cég nevét direkt nem írom és konkrét munkaterületet sem. Az történt, hogy felvettek állandóra, két hónap próbaidő kikötésével. Papírokat nem kaptam. Egy magánéleti probléma miatt én kicsit több, mint egy hónap után felmondtam, a fizetést előtte 3 nappal utalták, mondjuk nem is az egészet, mert a többit csak tizedike után adnák oda. A főnökkel beszéltem és azt mondja, hogy adjam vissza neki az egy havi bért, azt is megemlítette mellékesen, hogy Ukrajnában jó kapcsolatai vannak verő emberekkel.
2019. nov. 6. 22:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hol a fenében vannak ilyenek, hogy nincs munkaszerződés, szóban egyeznek meg (már gyárakban is), de én mikor elmentem tavaly a cégemhez melózni egyből munkaszerződést toltak elém, azóta ha a fizetésem emelték azt is azonnal aláíratták velem... bemenni is csak úgy engednek be, hogy be kell csekkolni, alá kell írni a jelenlétit, ha vki nem írja alá és úgy áll munkába azt azonnal ki is baxák...
2019. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez általában az átverés előjele.
2019. nov. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!