Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehetne az ilyen beteg...

Mit lehetne az ilyen beteg emberrel csinálni?

Figyelt kérdés

Egy felnőttképzésre járok, és egy vegyes életkorú osztályba járok. Van egy 30 éves nő, aki rendkívül visszahúzódó és zárkózott, így megismertem és felajánlottam a segítségemet, majd egy idő után megosztotta velem azt, hogy van egy 4 éves gyermeke és a volt párja állandóan bántalmazta, megtiltott neki mindent és szolgaként bánt vele, de a mai napig is sms-ben zaklatja és fenyegeti halállal a nőt. Épp a mai nap küldte el az sms-t, hogy megint ilyeneket ír. A szüleinél lakik a nő, de állítólag átszokott menni és beveri az ajtót, de a rendőrök nem tudnak mit tenni neki.


Ebben az esetben mit lehetne tenni? Az ilyen degenerált embereket hogy lehetne oda juttatni, ahova valóak?



2019. dec. 6. 22:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
A Keletinél kiváló ukrán szakembereket lehet fogadni.
2019. dec. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
1.-nél a pont.
2019. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Az egyesnél a pont.
2019. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Mi az, hogy a rendőrség nem tud mit tenni?

Zaklatás, fenyegetés: ezek bűncselekmények. A bizonyítás is könnyű, hisz SMS-ek vannak, ill. a szülők tudják tanúsítani, hogy odajár fenyegetőzni a férfi. Szóval már csak fel kell jelenteni.

A nagyobbik gond, hogy szerintem a nő apja (esetleg anyja) hasonló lehet. Hidd el, nem véletlen választott ilyen partnert magának. Az apjától/anyjától viszont nem tud ilyen egyszerűen megszabadulni.

2019. dec. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Hogyne tudnának mit tenni! Nem is jelentette fel, mert fél. Zaklatás miatt távoltartást lehet kérni.
2019. dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 orton válasza:
83%
Es betores is van ha jol olvasom. Szerintem ez a no nem ment a rendorokhoz vagy nem oszinten.
2019. dec. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Köteles a családsegítőhöz, gyámhatósághoz fordulni, mert kiskorú veszélyeztetésérlnis szó van.
2019. dec. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Aki fel az nem tud a felelemtol lepni. A NANE egyesuletnek van ingyenesen hivhato segelyszama probald meggyozni legalabb oket hivja fol. Csaladsegito/csaladvedelmi szolgalat is tud segiteni. Vannak ugynevezett anyaotthonok, ahova ilyen esetben felvetelt nyerhet. Ezeket az iylen esetekre talaltak ki, hogy a nok a gyerekeikkel elbujhassanak, elmenekulhessenek az ilyen szemet alakoktol.


Keletinel vannak még ukran szakemberek? Lol valakis segitsen nekem is szuksegem lenne rajuk neha😂

2019. dec. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8%
Nem kell beavatkozni mások családi ügyeibe.
2019. dec. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is távolságtartásit kérnék.Amit el is mondanék az ürgének,ha még 1szer idejön,sittre juttatom.De ideiglenesen anyaotthonba is mennék,mert szülőket se tennék ki ilyennek.
2019. dec. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!