Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kaptam egy levelet, hogy az...

Kaptam egy levelet, hogy az ügyészség benyújtotta a vádiratot a bíróságra aki vádat emelt. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Kis összegben, üzletszerűen elkövetett 5-7 ezer forint közötti 8 rendbeli csalási vétség a vád. Az okozott kár összesen maximum 50,000 forint ami megtérült hónapokkal ezelőtt. Büntetlen előéletű vagyok. Mire számítsak? Bírósági ügy lesz ebből vagy megúszom egy büntetővégzéssel? Kell előkészítő tárgyalásra mennem?
2019. dec. 22. 21:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Lassan olvass, hogy megértsd, amit írok. Csalás folytatása az nem csak egy újabb csalás elkövetése lehet, hanem a régi csalás folytatása. Ízlelgesd azt a kifejezést, hogy tévedésben TARTÁS! Te is beismerted, hogy nem önszántadból fizetted vissza a kicsalt összeget, hanem feljelentés hatására. Hadd ne hidaljak le előtted, hogy milyen becsületes vagy, és jó lenne, ha te se ájulnál el magadtól. Normális ember ilyet nem csinál.


Tehát ismétlem a csalásod addig tart, amíg fel nem tárod a magadtól a tévedésben ejtés tényét, fel nem világosítod az áldozatot. Vele szemben legalábbis. Aztán hogy nem voltak újabb áldozatok, az egy másik tészta.

2020. jan. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Szerintem neked az értő olvasás nem megy. De nem érdekel tulajdonképpen a véleményed, leszarom mit gondolsz. Így már világos?
2020. jan. 16. 07:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!