Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ennek lehet jogi következménye?

Gyilkomatik5000 kérdése:

Ennek lehet jogi következménye?

Figyelt kérdés

[link]


Megszeretnék egy ilyet mászni, ha meglát esetleg egy rendőr, mire számíthatok?



2019. dec. 26. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk mászd meg akkor amikor kevesebben vannak.

De felveszel 1 láthatósági mellényt aztán azt hiszik, hogy vmi karbantartó vagy...

2019. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg vigyél szerszámövet.
2019. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1.) Azonnal riasztani fogja a mentőket, mert öngyilkos-jelöltnek néz.


2.) Lehet hogy a mentők nem feleslegesen fognak kijönni, ha rájönnek a zsaruk hogy csak h'lye vagy! XD

2019. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Azért vagyok hülye, mert kilátás céljából felmászok egy ilyenre, ami megfelelő fizikai képességek mellett szinte semmilyen veszélyt nem jelent se magamra, se másra? :D
2019. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

22:01 vagyok, véletlen entert nyomtam.


Én is szoktam ilyesmikre mászni, de nekem még soha sem volt gondom ebből, a helyedben nem csinálnám rendőrök közelében, amilyen köcsögök, bajod is lehet belőle.

2019. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában sok pénzbe kerül a tulajdonosnak (önkormányzat vagy cég) hogy egy ilyenen a takarítási unkát, állagfelmérést elvégezzék. Egyszerűen kérdezd meg attól akié, hogy ha ingyen ellenőrzöd a szerkezetet (stabil-e a korlát, kilazult-e valami vagy a festéke ép-e) és ha van fent valami kicserélni való (pl. lámpában izzó) az te kicseréled, akkor engedélyezik-e hogy felmenj. Onnantól biztos lehetnél benne hogy nem egy életveszélyes szerkezetre készülsz felmászni amit csak nem volt pénz lebontani még, és a zsaruktól sem kellene paráznod.
2019. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#3, #4-nek:


Bár nem tudom hogy a kép hol készült, de a betonfalból egyértelmű hogy magán-területre készülsz belépni!


Innentől kezdve CSAK p'csánrúgás lehet a vége!


Jó szórakozást! XD

2019. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy vasútállomás területe nagy valószínűséggel. Vagyis nem rendőrtől kell félni első körben, mert azokat nem érdekli, hogy mi folyik az üzemi területen.

Ha a forgalmista odalát, akkor lehet balhé, mert az állomás területén csak a hozzájárulásával szabad munkát végezni.

Ha nem lát oda, akkor szerezz kék munkásruhát, meg sárga láthatósági mellényt, nagy valószínűséggel nem fog senki szólni hozzád. És érdemes vinni magaddal még egy másik ugyanilyen ruhás embert is, mert hivatalosan nem szabad egyedül dolgozni ezeken. Ha lát is valaki, akkor nem törődik veled, mert azt hiszi, ez a munkád, és fel se merül benne, hogy valaki képes úgy felmászni ilyen rohadt magasra, hogy nem fizetik meg érte.

Én 25 éve járkálok ilyenek alatt, és még soha nem éreztem késztetést, hogy felmásszak.

Valószínű egyébként, hogy le van zárva az alja.

2019. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!