Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki a végrehajtó és miért...

Ki a végrehajtó és miért keres engem?

Figyelt kérdés
A hét folyamán kaptam egy ajánlott levelet vagy is még csak az értesítőt kaptam meg róla hogy létezik és be kell mennem érte. Valami végrehajtó iroda keres. Utána olvastam hogy azokat keresik meg akik hitelt vettek fel és nem fizetik ezzel az a gond hogy én fizetem a hitelt valamint meg van adva egy olyan opció ha nem tudom fizetni a biztosító fizeti, de nem tervezem azt hogy ne tudjam fizetni a hitelt. Miért kereshet engem akkor? Csak holnap tudom atvenni a levelet és megnézni mi áll benne de tudtommal úgy nem tartozom senkinek hogy nem fizettem ki. A válaszokat előre is köszönöm!

2020. jan. 1. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:
A végrehajtó irodák azok akik a bírósági, adóhatósági, önkormányzati végrehajtást lefolytatják.
2020. jan. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egészen biztosan valamilyen tartozás miatt keres.

Nem lehet hogy régebben aláírtál valakinek valamit, hitelhez kezességet, ilyesmit?

Menj érte, vedd át a levelet minél hamarabb, és akkor tudod tisztázni a dolgot. Az is lehet hogy valami tévedés. Lényeg hogy minél hamarabb lépj, mert magától biztos nem oldódik meg, a költségek meg csak nőnek.

2020. jan. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tartozás, de tuti a te nevedre jött a levél? Mikor költöztél a mostani címedre?
2020. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát az én nevem van ráírva, de az is igaz hogy nem olyan rég költöztem ide.
2020. jan. 1. 13:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha a te neved van rajta, akkor neked szól


Diákhitel?

Telefonszámla?

Albérlet elmaradás?

2020. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és azonnal átjelentkeztél az új címre?
2020. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Diakhitel nincs, számlákat azon a héten szoktam befizetni amikor megjonnek. Albérletet befizettuk. Azon a héten mikor bekoltoztunk már át is iratkoztunk hogy itt lakunk. Mindegy holnap végre kézhez veszem és meg írom mi volt.🙂
2020. jan. 1. 15:26
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi lennék arra az agyműködésre, ami szerint egy ismeretlen hivatalos levél tartalmára vadidegen emberek majd magyarázatot fognak adni.
2020. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

A kérdést azért írtam ki mert biztos akartam lenni benne ki az a végrehajtó mert én most hallottam róla először hogy jött tőlük ajánlott levél. Valamint hogy esetleg volt e már valaki más hasonló helyzetben miszerint mindent átgondolt miért küldhettek neki ilyesfajta levelet de nem jött rá milyen tényezők jöttek össze ami által az ilyen személyek fel kéne keressék.

2020. jan. 2. 07:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Naaa, mi volt? Miért kerestek a maffiák?
2020. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!