Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Írtam egy FB bejegyzést egy...

Írtam egy FB bejegyzést egy zárt csoportba az ausztrál erdőtűzről, mint vélemény. Percekkel később egy kamu instagram account írt, hogy a nevem, képem és a posztom szerepelni fog egy cikkben ausztráliában. Ez így ebben a formában mennyire valid?

Figyelt kérdés

Azt írtam neki, miután az engedélyem kérte hozzá, hogy nem, azért van egy zárt csoportban, mert oda való, és nem engedélyezem, hogy megossza bárhol is. Válasza az volt, hogy már pedig az ausztrál jogok nem írják elő, hogy bárkitől engedélyt kérjem, ha már felnőtt az illető.

Itt legalább ha egy FB posztot mutatnak TV-ben, vagy b árhol, kép kitakar, nevének fele kitakar. Ott meg telbe az arcodba tolják hogy "na ő az a gyökér?"


2020. jan. 3. 23:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt megszívtad rendesen.
2020. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
HA igaz.
2020. jan. 3. 23:45
 3/22 anonim ***** válasza:
Attól függ. Konkrétan mit írtál?
2020. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Hogy nem tudom őket sajnálni. Kb tojnak az egész környezetre, majd megy a hiszi h szárazság van. Kb ezt. Elmennek a boltig v8-assal, mert v8, ülnek nem tudom mennyi szenen, és abból élnek h de jó. és most sajnálni kell őket, mert osztják a csoportokban.

Nem fogok minden megosztott kiscicáért, erdőért és emberért sajnállkozni. Minden napra jutna 1 ilyen. És ezt jrtam le nekik.

2020. jan. 4. 00:11
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Tanácsot szerettem volna adni, de elősször a fellengzős hozzáálásodon kéne dolgozni.

Egy egész nemzetet nem ítélhetsz meg kollektívan. Egyébként sem jogos a hozzáálásod.

2020. jan. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Akkor sem akkora nagy valami, foleg hogy troll csoport.
2020. jan. 4. 00:22
 7/22 A kérdező kommentje:

Mondjuk biztonsag kedveert irtam egy allami kerdest az ottani AAP-nek hogy mi a stajsz. De amugy a lefjobb h nem hivatalos megkereses, nullas profil, majd letilt.

Na ez aztan a "hivatalos" szemely.

2020. jan. 4. 00:25
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Holnap már benne leszel az esti híradóban, hogy lejárattad egész Magyarországot! Évtizedekig erről fognak csak beszélni, le fognak köpni az utcán, nem lesz munkád, mindenki tudni fogja milyen ember vagy.


Megérte megírni azt a bejegyzést!

2020. jan. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Jaja remelem
2020. jan. 4. 00:43
 10/22 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy ottani ellenzéki cikkbe kerül bele, azzal a címmel, hogy "lám, még a távoli Európában is tudják, hogy a kormány felelős ezért is" :'D

Nem gondolom, hogy következménye lenne egyébként, ha meg is jelenik, pár nap múlva úgyse fog senki emlékezni rá, de még ha vízumlt kérsz oda, akkor se valószínű

2020. jan. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!