Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Írtam egy FB bejegyzést egy...

Írtam egy FB bejegyzést egy zárt csoportba az ausztrál erdőtűzről, mint vélemény. Percekkel később egy kamu instagram account írt, hogy a nevem, képem és a posztom szerepelni fog egy cikkben ausztráliában. Ez így ebben a formában mennyire valid?

Figyelt kérdés

Azt írtam neki, miután az engedélyem kérte hozzá, hogy nem, azért van egy zárt csoportban, mert oda való, és nem engedélyezem, hogy megossza bárhol is. Válasza az volt, hogy már pedig az ausztrál jogok nem írják elő, hogy bárkitől engedélyt kérjem, ha már felnőtt az illető.

Itt legalább ha egy FB posztot mutatnak TV-ben, vagy b árhol, kép kitakar, nevének fele kitakar. Ott meg telbe az arcodba tolják hogy "na ő az a gyökér?"


2020. jan. 3. 23:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Miattad tesznek majd ki az EU-ból meglásd!
2020. jan. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Jaja. Ujabb indok.
2020. jan. 4. 00:57
 13/22 anonim ***** válasza:
Ez csak ócska megfélemlítő üzenet, a Greta Thunberg féle szélsőbalos klímaiidiótáktól. Nem fogsz te szerepelni sehol. Lemerném fogadni, hogy a "zöldek" emberei gyújtogatnak szándékosan, rátéve egy lapáttal az erdőtűzszezonra, hogy aztán legyen mivel alátámasszák a hülye elméleteiket, hogy "lám, most Ausztrália lángol, holnap az egész Föld".
2020. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Első mondatodban: "miután az engedélyem kérte hozzá"

Második mondatodban: "Válasza az volt, hogy már pedig az ausztrál jogok nem írják elő, hogy bárkitől engedélyt kérjem"


Tedd már össze a kamu sztoridat rendesen!

2020. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#14: lezajlódhatott esetleg úgy (angolul), hogy:

A: Láttam xx szövegedet xy csoportban, elküldhetem xz ausztrál újságnak?

B: Nem, direkt írtam zárt csoportba, nem tartozik másokra.

A: Haha, tökmindegy, akkor pláne elküldöm mert az ausztrál törvények így működnek és névvel, mindennel látszani fogsz. *trollfej*

2020. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Ugy volt hogy engedelyt kert, majd mondtam hogy nope. Aztan kozolte h mindegy, nem kell hozza ugysem a beleegyezesem mivel felnottkoru vagyok.

Mondom oke cica de melyik paragrafus mondja ezt ki, vagy az AAP melyik resze? De erre azota is varom a valaszt.

2020. jan. 5. 21:35
 17/22 anonim válasza:

Na és megjelent valahol? 😄

Mik az újabb fejlemények? :D

2020. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Azóta is aktívan várok, de sajnos eddig nem történt semmi. Pedig magamra fogom tetoválni hogy PrayForAustralia, ha megtörténik.
2020. jan. 6. 15:41
 19/22 anonim válasza:
Azért kérdeztelek a fejleményekről, mert szerintem ez abszolút egy trollkodás volt...ami szerintem történt: valaki látta egy facebook zárt csoportban a kiírásod, aztán olyan írt neked instagramon, aki létrehozott egy kamu profilt, hogy onnan megijesszen, mert nem értett egyet a gondolatmeneteddel. Amúgy magyar csoportba írtál? Hisz akkor szerintem tuti valaki meg akart ijeszteni.
2020. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Nem. Nemzetközi csoport. Mondjuk egyértelmű, hogy IG-n írtak, mert facen senki sem tud, aki nem ismerősöm.


(az mondjuk érdekelne, hogy ki veszi a fáradtságod atta, hogy instán kikeres a nevem alapján...)

2020. jan. 6. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!