Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Írtam egy FB bejegyzést egy...

Írtam egy FB bejegyzést egy zárt csoportba az ausztrál erdőtűzről, mint vélemény. Percekkel később egy kamu instagram account írt, hogy a nevem, képem és a posztom szerepelni fog egy cikkben ausztráliában. Ez így ebben a formában mennyire valid?

Figyelt kérdés

Azt írtam neki, miután az engedélyem kérte hozzá, hogy nem, azért van egy zárt csoportban, mert oda való, és nem engedélyezem, hogy megossza bárhol is. Válasza az volt, hogy már pedig az ausztrál jogok nem írják elő, hogy bárkitől engedélyt kérjem, ha már felnőtt az illető.

Itt legalább ha egy FB posztot mutatnak TV-ben, vagy b árhol, kép kitakar, nevének fele kitakar. Ott meg telbe az arcodba tolják hogy "na ő az a gyökér?"


2020. jan. 3. 23:33
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Szerintem ne vedd komolyan, én azt gondolom. :)
2020. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Dehogy veszem. Csak elsőre fura volt ez hogy külön megkerestek, meg úgy kávé nélkül este 11kor :D
2020. jan. 6. 18:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!