Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy ismerősömnek elküldtem...

Egy ismerősömnek elküldtem postán egy alkatrészt, amit nem hajlandó visszaadni. Milyen lépéseket tehetek?

Figyelt kérdés
Kb 10 hónapja küldtem el egy használt autó alkatrészt egy embernek akivel korábban gond nélkül üzleteltünk. Elküldtem neki, hogy próbálja bele az autójába és ha jó akkor eladom neki. Letiltott és nem hajlandó visszaadni. Mit tudok tenni? A postai bizonylat mi szerint nála van, le van fotózva ahol az is visszaellenőrizhető, hogy tényleg átvette. Csak vissza szeretném kapni, ugyanis értéke több mint 25.000 Ft (Tudom nem kellett volna elküldeni én is megbántam de megbíztam benne korábbi tapasztalatok alapján)

2019. dec. 18. 00:22
 1/2 anonim válasza:
Ügyvéd drágább lenne plussz perköltség szerintem csak veresd meg valakivel de legyen alibid
2019. dec. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt írod "letiltott". Hol tiltott le?
2019. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!