Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 360000 Ft körüli netto fizetes...

360000 Ft körüli netto fizetesbol mennyi gyerektartas varhato el ( 1 gyermek), illetve a birosag mennyit itelne meg?

Figyelt kérdés

Tudom a 15-25%-ot, de az “átlagos jovedelemre” vonatkozik. Kozos felugyelet, napi kapcsolat a gyermekkel.

A jogot nem erdekli, csak a jogossagot, hogy a gyermek a napi kapcsolattartas soran kap etelt, ruhat, kirandulas/mozi/nyaralas, stb.

A kerdesem tehat arra vonatkozik, hogy ennyi penzbol mennyi a jogos elvaras, illetve a fentiek alapjan a biro mennyit itelne meg. Csaladi adokedvezmenyt, csaladi potlekot a gyerektartast igenylo kapja. Az o fizetese alacsonyabb ( legalabb 100000 forinttal).


2020. jan. 23. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem százalékosan ítélnek meg, általában 30-40 ezer körül.
2020. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
2020. jan. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

"Csaladi adokedvezmenyt, csaladi potlekot a gyerektartast igenylo kapja."


Amúgy gondosan ügyeltél arra, hogy ne lehessen kivenni, hogy te melyik fél lehetsz.. Nos, szerintem te az anyuka lehetsz aki minél több pénzt akar. Remélem az apa nem rest egy jó ügyvédet fogadni, mert ahogy elnézlek szüksége lesz rá...:D

2020. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom az elso kettonek.

Nem nyert, kedves 3. En a fizeto fel vagyok, es irrealisan magasnak iteltem az igenyt, ezert kerdeztem ra.

2020. jan. 23. 13:33
 5/8 anonim válasza:
52%
Remélem max 15e.
2020. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, ahhoz ha anyuka is ennyit hozzátesz, ami még a gyerek havi kajáját sem fedezi, ha nem zsíros kenyéren akarjuk tartani.

Családi pótlék és adókedvezmény 23ezer Ft együtt egyetlen gyerekre. Ebből lehet fedezni mondjuk az iskolai, óvodai költségeket, meg esetleg vitaminok, gyógyszerek, tisztálkodási szerek talán kijönnek belőle, de még nem vettünk neki cipőt, ruhát, nem volt benne különóra/sport/szakkör, nem vittük el programra, nem volt nagyobb kiadás (szemüveg, fogszabályzó), és egyebek, ha szükséges.

Most komolyan, ezeket a 15ezreket van, aki reálisnak tartja? A gyt nem vigaszdíj, ba$$zátok meg....

2020. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek meg, szerintem ebből a reális olyan 50-60ezer.
2020. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom s valaszokat.
2020. jan. 25. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!