Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vérfertőzést, hogyan büntetik?

Vérfertőzést, hogyan büntetik?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki mint kiderült, a saját testverevel élt elettarsi kapcsolatban. Megvolt a szexualis egyuttlet persze, mint 1 normalis parnal gondolom tobbszor is.... Na de ebbol, szuletett 1 gyerek, aki mar tini. Csak feltestverek anyáról. Ilyenkor ezt, hogyan buntetik? Ha feljelentem, nekem lehet belole bajom? Megeri feljelenteni, ha mar nincsenek egyutt, de ott a gyerek a bizonyiteknak?? Mert ezt szerintem nem kene annyiban hagyni.

2020. márc. 19. 08:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Lyézus, mit foglalkozol másokkal, pláne ilyen elmebetegekkel?
2020. márc. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mióta tudom, nem foglalkozom velük, de annak a gyereknek sem jo, aki naponta megkapja, hogy az apja meg anyja testvérek. Mindenki elsuhan emellett, pedig ez ellen tenni kell, hogy ne azt lássák, hogy mindent szabad..
2020. márc. 19. 08:26
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Tudsz logikusan gondolkozni?

Mint mondod, már nincsenek együtt, ugye?

Tehát nem lesz több vérfertőzés.

A gyereket akarod büntetni, mert az egészből ő húzza a rövidebbet!

2020. márc. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

" naponta megkapja, hogy az apja meg anyja testvérek"

És ha feljelented, akkor nem fogja megkapni?

LOL

2020. márc. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Szóval nincsnek is együtt. Gondolom, nem tudtad, hogy együtt élnek, csak most utólag okoskodsz. Féltékeny vagy valamelyikre? Nem is testvérek, hanem fél testvérek. Vagy majd pár hozzászólás után kiderül, hogy azok se?

Csak a lánynak ártanál az egésszel.

Ja meg magadnak, tuti jól elvernek. Sejtem, hogy milyen család, biztosan megkapod majd a magadét. De meg is érdemled.

2020. márc. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Ne foglalkozz mas dolgaval szerintem
2020. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

A gyerek már tini de neked most jut eszedbe hogy fel kellene őket jelenteni?

Honnan veszed hogy a gyerek a kettőjük gyereke?

Vagy olyan vagy akit 15 évig nem érdekelt a dolog és akkor már most se szólj bele, vagy még fiatal vagy akkor meg fogalmad sem lehet arról hogy mit is csináltak valójában 15 éve.

2020. márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Hát, van egy két büntetés-forma, amit simán megérdemelnének!

De a saját elmebajuk a legnagyobb büntetés számukra.

2020. márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem értelek. Miért is nem kellene annyiba hagyni? Mi haszna lesz abból bárkinek, ha beleavatkozol? A gyereket már nem tudod visszatuszkolni az anyjába. És ha már nincsenek is együtt, új gyerek nem lesz. Akkor?
2020. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Most tudtam meg, mert büszkén mesélte az anyuka.

Nem reg valtak el.

A tini lany, az elso unokabattyaval jott ossze(mert ezt latja)

De ha en vagyok a bolond, mert nem nezem jo szemmel, ha ket testver dug, am legyen. Ti vagytok olyanok, akik ezek szerint elsiklanak az ilyenek mellett. Es nem, nem vagyok feltekeny a cigany testvertoszokra. Van ra jogszabaly, tehat feljelentem, nem veletlenul BUNCSELEKMENY. Masreszt, igen, talan ha kikerulne a lany abbol a fertpzo csaladbol, meg lenne eselye egy jobb eletre.

2020. márc. 19. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!