Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vérfertőzést, hogyan büntetik?

Vérfertőzést, hogyan büntetik?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki mint kiderült, a saját testverevel élt elettarsi kapcsolatban. Megvolt a szexualis egyuttlet persze, mint 1 normalis parnal gondolom tobbszor is.... Na de ebbol, szuletett 1 gyerek, aki mar tini. Csak feltestverek anyáról. Ilyenkor ezt, hogyan buntetik? Ha feljelentem, nekem lehet belole bajom? Megeri feljelenteni, ha mar nincsenek egyutt, de ott a gyerek a bizonyiteknak?? Mert ezt szerintem nem kene annyiban hagyni.

2020. márc. 19. 08:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%

Egy patkány vagy.

Még akkor is, ha ők nem cselekedtek a törvény szerint.

Ha nekem a bal okdali szomszédaim tettek volna így, és te meg a jobb oldali szomszéd lennél, és egyik szomszédomat se szeretném, akkor is részvétlenül nézném, ha a pitbull ráakad a fejedre.

2020. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ne follyál ebbe bele; hadd legyenek ők boldogok, hadd éljék az életüket, te pedig éld a sajátodat.

Mert például nem tudom, hogy neked milyen gondod származik abból, hogy ők féltestvérek. Hogy neked konkrétan személy szerint milyen hátrányod származik ebből, amiért érdemes lehetne őket feljelenteni. Ha ők jól megvannak így, és mondjuk ha a gyerek sem értelmi sérült, de ha mondjuk van egy értelmi sérült tizenéves gyerekük, szerintem az sem a te problémád; de ha meg full egészséges a gyerek; akkor szerintem nincsen semmi baj; meg ha elváltak ,akkor valószínűleg nem csinálnak több gyereket. Ozt kész. Tehát nem a te problémád. Valaki szokta kérdezni, hogy " a te életedben minden rendben van, hogy a másokéval foglalkozol?" Meg szal van ilyen mondás: Mindenki a saját háza táján söprögessen. Tehát nem a bajod, szerintem neked konkrétan semmi hátrányod nem származott belőle, egy darabig jólérezték magukat, azután el is váltak; ha meg a gyerek esetleg nem lenne ép, az sem a te felelősséged,meg a te hibád lenne. Amúgy meg nemféltestvér/nemtestvér párokból is születhetnek nemegészséges gyerekek. (Amúgy én nem értek hozzá), de szerintem neked nem kéne beleavatkoznod. Nem is tudom, hogy konkrétan mi közöd van, és hogy hogyan kapcsolódsz te ehhez a sztorihoz. Hagyjad őket szerintem. Attól már nem lesz jobb senkinek, ha ők szétmennek, (vagy már szétmentek) vagy hogy őket megszivatod, meg téged is meg őket is berendelik valahova; ozt aztán milenne? Meghurcolnák, vagy kapnának egy ejnyebejnyét, vagy pénzbírság? (Tudom, te is pont erre vagy kíváncsi, és ezért tetted föl a kérdést.) És lehet, hogy hetekig kéne járkálniuk valahova valami tárgyalgatni, hagyjad már őket szerintem tehát, ez nem a te dolgod , nem a te ügyed, nem értem, ebbe minek kellene belekeveredni. Csak megszivatnál mindenkit, szerintem akár beleértve saját magadat is. Szóval szerintem nem kell aggódnod értük; meglesznek ők nélküled. Tehát ne aggódj értük

2020. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

orbán elvtársnál kell feljelenteni az ilyeneket!

Ő tudja mi a becsület! A szájer mondta neki!

A Lajos meg azt hogy o1G!

2021. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!