Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Párommal találkozhatok,...

Párommal találkozhatok, akihez 100 kmert kell autóznom?

Figyelt kérdés

A kijárási korlát alatti időben el mehetek hozzá? Már 2 hete nem találkoztunk. És ki tudja mi lesz április 11. után?!

Már mindketten otthon ülünk 2 hete, nem dolgozunk. El mehetek így hozzá autóval?


2020. márc. 28. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Menj! Április 11. után húsvét lesz, akkor a fél ország utazik, ha tiltják, ha nem, ezért nincs is értelme tiltani.
2020. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A “100 km-re lakó párom meglátogatása” nem szerepel azon méltányolható okok között, amik lehetővé teszik a mozgást a kijárási korlátozás ellenére.
2020. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Haat az én barátnőm 30km re van tőlem és szintén 2 hete nem láttam és még azon gondolkozok mit kamuzak be a rendőrnek ha meg állítana
2020. márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A korlátozás betűi szerint ha a szomszédban lakik akkor sem mehetsz át hozzá.
2020. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A szabályban az áll, hogy szabadidős tevékenységet lehet csinálni. Tehát akkor ez nekem szabadidős tevékenységnek minősül. Ha futni elmehetek..akkor hozzá is elmennék.
2020. márc. 28. 14:04
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

"A szabályban az áll, hogy szabadidős tevékenységet lehet csinálni."


Akkor olvasd el azt a mondatot mégegyszer, és értelmezz benne minden egyes szót újra. Íme:

"5. §

Egyéni szabadidős sporttevékenység"

Kiemelten felhívnám a figyelmet arra, hogy EGYÉNI. A sportolást bele tudom érteni a tevékenységbe.

2020. márc. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még ennyi funkcionális analfabétát, akik egy ilyen egyszerű szöveget nem tudnak értelmezni hogy boldogultak az egyetemmel, főiskolával, vagy akár még az érettségivel is?


Akkor elmagyarázom, röviden:

- a cél a minél kevesebb kontakt

- ha elutazol párodhoz, az egyel több a kelleténél

- ha nem egyedül él, hanem szüleivel, testvéreivel, akkor többel.

2020. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!