Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mire számítotok, a tetőzésig...

Mire számítotok, a tetőzésig vagy azután milyen idióta szabályokat vezetnek még be?

Figyelt kérdés

Saját véleményetek szerint fognak még bármiféle intézkedést bevezetni? Pl kötelezővé teszik a maszkviselést, stb...

Ugyebár Május elejétől egy másik védelmi terv kezdődhet szigorú szabályok keretében... Ez mit fog takarni? Enyhítenek de mellette mégis kitalálnak valami biztosító óvintézkedést?



2020. ápr. 24. 02:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom nálatok milyen népszerű "kocsmák" vannak,de amit én ismerek népszerű és kedvelt kikapcsolódásra alkalmas helyeknek mindig van valami különlegességük, akár étel akár ital formájában. Szegény alkeszekre rájár a rúd, azt nem tudom velük mit lehetne kezdeni de most az ételre kellene koncentrálni nem az italra.
2020. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
100%

41: Kocsmába inni megy az ember, ahogy azt a neve is sugallja. A pub, ahol enni is lehet, megint más kategória.

De ha van is a kocsmának valami személyes italkülönlegessége, kötve hiszem, hogy akkora érdeklődés lenne rá, hogy ilyen időszakban megérje elvitelre gyártást vagy házhozszállítást vállalni. Még ha van is törzsvendég, aki mindig azt fogyasztja, ha lemegy, inkább úgy lehet vele, hogy a válságos időszakot "átvészeli" valami mainstream bolti termékkel. Kivételek persze lehetnek, de azokról szerintem egy nemzetközi toplistát lehet összeállítani, és nem kell szerintem 10 helynél több.

2020. ápr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
48%

40

Szerintem így is lehet menni kirándulni hétvégén, csak nem lehet elárasztani azokat a helyeket ahol tömeg szokott lenni.

Esetleg valahogy szeparálni kellene hogy a home office-osok, tanulók, nyugdíjasok ne mehessenek hétvégén oda, max esetleg a hétközben dolgozók, akkor talán harmadannyi ember lenne hétvégén a népszerű helyeken a nagyvárosokban.

2020. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
53%

"Szerintem így is lehet menni kirándulni hétvégén, csak nem lehet elárasztani azokat a helyeket ahol tömeg szokott lenni"


Nem lehet:


[link]

[link]

[link]

2020. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
53%
Le vannak zárva a Szénás körök, és feltételezem, a többi hasonló is. Nem hinném, hogy tömegek kezdenének most hirtelen 31/75 km-eket és hasonló távokat túrázni. A budai hegyeket felejtsd el. A Városliget nincs lezárva, de jó ötlet odazsúfolni egész Budapestet, amikor szét is lehetne szórni a tömeget?
2020. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
100%
Én még a járvány előtt foglaltam szállást a Balatonra, augusztusra, a Sziget Fesztivál hetére, mert túlságosan odahallatszik a zaj, ahol lakom, és éjjel ez zavar. Amíg a Szigetet nem mondják le, én is tartom a foglalást. Július közepén majd meglátom, hogy mire számíthatok.
2020. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
0%
46: Tehát csak akkor mennél nyaralni, ha a Szigetet megtartanák, amúgy meg nem, mert csak a zajtól menekülnél oda? Ez azért furcsa egy kicsit.
2020. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
48%
44 értem, de annyi gyönyörű kis csendes utca van Bp-en kétoldalt járdákkal, pl Budán 11 kerben, vagy Rákos patak melletti helyek, de Pesten is kifelé rengeteg olyan utca ahol jó sétálni. Tele virágokkal, csend nyugalom, némi kutyakaki itt-ott, de végtelen hosszúságú utcák, néhol napsütés néhol árnyék. Le lehet járni a lábat kb.
2020. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
44%
Googlemapson keressétek merre van sok ilyen.
2020. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:

"Tehát csak akkor mennél nyaralni, ha a Szigetet megtartanák, amúgy meg nem, mert csak a zajtól menekülnél oda? Ez azért furcsa egy kicsit."


Amúgy is mennék, csak mivel a Sziget Fesztivál zaja miatt nem tudok rendesen pihenni, ezért arra a hétre időzítem a hosszabb nyári szabadságomat, amióta a munkahelyem ezt lehetővé teszi.

2020. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!