Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek ha valaki egyetemi...

Szerintetek ha valaki egyetemi közösségben azt állítja rólam, hogy zsidó vagyok (nem vagyok az), és ezért hátrányosan megkülönböztetnek a tanáraim is, akkor tehetek feljelentést?

Figyelt kérdés
Illetve az egyetem épületének közelében egy vadidegen párocska zsidózott le engem és szitkozódott.

#zsidó #kiközösítés #nem értem az okát
2020. máj. 8. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
És vajon miben érzel hátrányos megkülönböztetést? Jól jön ez neked. Erre fogod, hogy ezért nem kaptál olyan jegyet, mint amilyet szerinted érdemeltél volna.
2020. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miben nyilvánul meg a hátrányos megkülönböztetés?
2020. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk találd ki, hogy milyen sztereotípia illik rád, ami miatt ezt mondják. Olyan szakállat hordasz? Úgy öltözködsz? Nagy az orrod? Anyagias vagy?


Ezek bármelyikén könnyű segíteni, az orr kivételével. Még bonyolultabb, ha olyan neved van, de az is megváltoztatható, ha nagyon akarod.

2020. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Rá se ránts.

Ami ilyenkor történik, úgy hívják: pozitív diszkrimizáció.

2020. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tanárokat nem érdekli egyetemen.


Azt sem tudják ki vagy.


Maximum kis létszámú gyakorlatokban 5 alkalom után felismernek magabiztosan, de a neved még amúgy sem feltétlenűl tudják, csak maximum akkor ha folyton jelentkezel és próbálsz a középpontban lenni, de akkor sem feltétlenűl névről ismer.


Arról nem is beszélve hogy a tanárok nem antiszemiták. 22 éve amióta itt vagyok a földön itthon soha senkitől 1 rossz szót sem hallottam a zsidó vallásra vagy annak követőire.


Csak általános iskolában pár Hitleres viccet, amik tényleg csak viccek voltak.

2020. jún. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!