Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » SOS segítségre lenne szükségem...

SOS segítségre lenne szükségem! Kérlek kíméljetek, így is szörnyű helyzetben vagyok. Valaki?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy férfival, jól alakultak a dolgok, küldtem neki pár képet, cserébe ő sok-sok ajándékok és pénzt. Ennek 2 hónapja. Még sosem találkoztunk, viszont fel akarja használni ellenem a képeket. Mit tegyek?

17 éves vagyok, kérlek ne ítélkezzetek, csak az írjon aki segíteni is tud



2020. máj. 19. 12:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

"mivel a zsarolás már megtörtént."


Ami történt az nem zsarolás, mert a képek felhasználásától való eltekintést semmihez sem köti az illető. Szimplán csak személyiségi jogok megsértése.

2020. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Személyiség jogok megsértése és zsarolás. Szted miért írta a kérdező azt a szót, h ellenem. Gondolom, a kérdező szakított, vagy nem akart találkozni (jól is teszi, ilyen férfival meg véletlenül sem szabad találkozni, meg semmit sem), ezért a pasi zsarolni meg bosszút forralni akar.

Fel kell nyomni a rendőrségen, ha nem áll le.

2020. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, mit akar tenni. Ha voltál olyan hülye, hogy a fejed is rajt volt a képen, akkor nehéz mit mondani erre. Szerintem fogadd el, hogy meg fogja tenni így is-úgy is (hiszen megmarad nála a kép és bármikor megteheti és bármeddig fenyegethet vele). Egyszerűbb túltenni magad azon, hogy valaki közzétette a képeidet (minden csoda 3 napig tart), minthogy folyamatosan falhoz szorítson és befenyítsen azzal, hogy kiteszi, téged meg addig is ugráltathat.


Ha tudja, hogy ki vagy (pl hiteles fbről írtál), akkor mégrosszabb a helyzet, mert megcélozhatja az ismerőseidet is és tud nevet társítani a képhez. De ha nem tudja a neved, akkor simán lerázhatod azzal is, hogy nem is én vagyok a képen, te idióta, nekem mindegy, mit csinálsz vele. Es ha mégis közzéteszi, nem valószínű, hogy bárki felismer majd. Ha igen, azt meg foghatod valamelyik exedre is és nem te tűnsz hülyének annyira. Persze ha azóta nem kezdtél el könyörögni neki.


Ha viszont nem látszik a fejed rajta, akkor meg szard le. Vannak random nudeok a neten, az atyaisten sem fogja rád bizonyítani, hogy te vagy az, főleg, ha egy idegen farok jön a semmiből ezzel.

2020. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Tiltsd le, ne foglalkozz vele. Valószinüleg nem lesz semmi. Max megmutatja pár hasonszőrű palinak..
2020. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors és hasznos válaszokat! Jöhet több is. Még átgondolom a dolgokat.

Egyébként egy éve kezdődött először csak beszélgettünk és elfajultak a dolgok, azóta mindennél jobban megbántam.

2020. máj. 19. 21:00
 16/16 Clay Morrow ***** válasza:
0%
Késő bánat.
2020. máj. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!