Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Halálos fenyegetést mikor...

Halálos fenyegetést mikor vesz komolyan a rendőrség?

Figyelt kérdés

Nem közvetlenül nekem mondta az illető, hanem egy családtagnak, de konkrétan közölte a családtaggal, hogy őt semmilyen következmény nem érdekli, ha bekövetkezik, amit ő nem akar, megöl engem és a családomat.

Telefonos beszélgetés volt, és nem személyesen nekem mondta. Nincs róla bizonyíték.

De sajnos annyira elmebeteg emberről van szó, hogy el tudom róla képzelni, és azóta gyomoridegem van. És akinek mondta, ő is azt mondja, szerinte képes lehet rá...

De írásos bizonyíték nélkül mennyire venne komolyan a rendőrség? Ha bemegyek és azt mondom XY azt mondta Z-nek, hogy megöl engem és a családomat és félek?



2020. jún. 4. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Volt pár ilyen eset ismerősi körben, minden lakalommal azt mondták, hogy amíg vér nem folyik, ők nem tehetnek semmit.
2020. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkeresed online a tagot rákérdezel mit ugat stb van bizonyiték feljelented. Szerzel mindenkinek paprikasprayt , otthonra szamurájkardot.B verzió keresel pár arcot akivel elkapjátok rommá veritek .
2020. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre a válasz: A temetéseden kb.

Azért irhattál volna arrol is, hogy miröl van szo, mennyire életszerü az EGÉSZ!! eseménysor, mi a kapcsolatod a szereplökkel?

2020. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen menjetek be a rendőrségre. Abban igazad van, hogy nem sok mindent kezdenek vele, de legalább tanácsot tudnak adni.
2020. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát erre nagyon nem tudnak semmit csinálni. Bizonyíték nincs, nem is neked mondta, semmi nyoma...
2020. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is bemennék a helyi rendőrségre, és tanácsot kérnék. Megpróbálnék kérni egy közvetlen telefonszámot, hogy ha gáz lenne, egyből lehessen hívni a helyi rendőrt, ne a 112-nek kelljen elmagyarázni, hogy melyik megyéből hívod őket, miközben gond van. Néhány óvintézkedést megtennék, mert az olyan ember, aki képes ilyet kimondani, elég labilis elmeállapotban lehet.
2020. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemreg feljelentettem a volt parom, mert kaptam tole egy uzenetet amiben eletveszelyesen megfenyegetett. Pont mult heten kaptam a rendorsegtol levelet, hogy ejtik a feljelentesi vadam, mert “csak egyszer” irta ezt, igy nem folyamatos, ez nem szamit zaklatasnak sem es fenyegetesnek sem. Annyit mondtak, menjek vissza ha rendszeresen kapok uzeneteket. Addig nem csinalnak semmit, csak ha tettlegessegig fajulna. Igy igazabol, majd csak akkor foglalkoznak vele ha bevaltja a fenyegeteseit. Sajnos semmit nem tudsz vele csinalni.
2020. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
És azt szabad tudni,hogy mégis mi az amitől ekkora haragot váltanátok ki belőle,hogy akár képes lenne megölni titeket?
2020. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csak mert,ha valami nem szeretne,ha bekövetkeze akkor merem feltételezni,hogy ti akartok esetlegesen valamilyen módon ártani neki. És emiatt képes lenne megtenni.
2020. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!