Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Apaság vélelmének a megdöntésé...

Apaság vélelmének a megdöntésére családjogi ügyvédet érdemes felkeresni ? Szükség van űgyvédre vagy elégséges a jogi segítő a bíróságnál a per indításhoz és képviselhetem magamat az eljárás során ?

Figyelt kérdés

#kapcsolattartás #gyerektartás #láthatás #biológiai apa #Biológiai gyermek #Apaság vélelmének a megdöntése
2020. jún. 16. 17:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nagy nehezen sikerült ügyvéd segítségével elérni hogy a gyámügy indítson pert ( mert egy biológiai apának semmi per alapja nincs … ) aztán a tárgyalás napján a tárgyalóterembe menet közölte a bírónő hogy nem lesz tárgyalás mert a gyámügy épp most vonta vissza a pert … arra hivatkozott hogy még sosem volt hasonló űgyük ezért féreértésből kezdeményezték a pert ugyanis még a gyámügynek sincs per alapja … a hivatalos papírra annyit írtak hogy a gyerek mindenkori jóléte nem kívánja meg az apaság vélelmének újboli megállapítását …

Szóval ennyit egy biológiai apa jogairól !

Egyébként miután ez lecsengett két évig tarthattam a kapcsolatot a fiammal ( szombatonként pár órát ) … de azóta az anyuka elköltözött a gyerek törvényes apjától és új szerelméhez költözött ezért úgy döntött hogy nem láthatom többet a gyereket … pedig nagyon szeretett engem :( a szívem szakad meg érte … sosem fogok lemondani róla !

márc. 4. 00:35
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem kér tőled gyerektartást?
márc. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem . Amíg tarthattam a kapcsolatot a fiammal addig adtam pénzt az óta viszont nem tart igényt rá … próbáltam felajánlani nagyobb összeget de nem kéri és a gyereket sem láthatom …
márc. 9. 16:51
 15/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Talán jobb lenne a lelki békéd miatt,ha mégis megpróbálnál túllépni az egészen. Új családot alapítani, feleségül venni valakit - lennének jogaid- és így gyereket vállalni.
márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!