Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kaptam egy undorító levelet...

Kaptam egy undorító levelet egy protonmail-es címről. Ha feljelentést teszek, a rendőrök le tudják nyomozni ki az?

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 16:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen
2020. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. júl. 25. 16:45
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
De nem fogják
2020. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De miért ne tennék? Nagyon nem akarok kiérni a tartalomra, de ocsmány és fenyegető, utóbbi Btk.
2020. júl. 25. 16:49
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy érdekli őket. Ez csak betűk halmaza, semmi több. Valószínűleg nem is ír többet.

Nekem is írtak már olyat, hogy kikaparja a méhem és az utcán fogok megdögleni.

Ez sajnos ilyen, degeneráltakkal tele van a világ.

2020. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De nekik ez pár kattintás, nem? Annyit nem ér meg, hogy ki fenyegetett meg halálosan?
2020. júl. 25. 17:12
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak pár kattintás, hanem rengeteg papírmunka, aminek a végén egy huncut fillér bírságot sem lehet kiszabni.
2020. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Aha, pár kattintás. Akkor inkább keríts egy informatikus havert, vagy nézz utána te magad. A rendőrségnek 1000x fontosabb dolgai is vannak, és amúgy sem érnek rá ilyesmire, ne haragudj. Ha megvernek, bemehetsz, esetleg késsel megfenyegetnek. De addig nincs értelme, amíg csak egy random idegen írogat neked fszságot.

Most akkor én is bemenjek, mert egy tök idegen faszi a farkát mutogatja messengeren? Igen, undorító, igen, szexuális zaklatás, de mit tudnak tenni? Max ha nagyon unatkoznak, fogják a telóm, jelentik a csávó profilját, meg letiltják nekem (amit én is megtudok tenni 1 perc alatt...)

2020. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Attól függ hogyan csinálta az illető.

Ha betartja az alapvető biztonsági szabályokat akkor lenyomozhatatlan.

Pl. publikus interneten csatlakozik, csak erre a célra hoz létre felhasználót és még három négy dologra odafigyel.

2020. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem valószínű. A rendőrök eléggé buták.
2020. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!