Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklatásnak számít? (16f)

Zaklatásnak számít? (16f)

Figyelt kérdés

Volt egy anonim beszélgetős oldal, amire bejelentkeztem.

Aztán megismerkedtem komolyabban egy lánnyal, elküldtem neki az arcomat, hogy lássa nem egy felnőttel beszélget, hanem tényleg egy 16 éves sráccal. A lány 14 volt.

Az oldalra azért regiszráltam mert kíváncsi voltam, olyanokat akartam kérdezni, amiket mástól nem tudok.

A téma elég személyes, mondhatni intim volt, ő is válaszolt mindenre én is válaszoltam.

Képeket nem kértem tőle, nem kértem hogy vetkőzzön, semmi ilyen.

Utána ráírtam, hogy nem akartam megbántani, zaklatni, szégyenlem a amit ott leírtam.

Erre az írta ok, utána megkérdeztem nincs e harag.

Azt mondta nincs.

Ha esetleg meggondolná magát, vagy tegyük fel azt mondta volna, hogy nem bocsájt meg lehetne bajom belőle, úgy, hogy csak egy arcos képet küldtem neki?

A teljes nevemet sem tudta, még a becenevet is csak kitaláltam csak az a egyetlen kép volt.



2020. júl. 31. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Attól függ miről kérdezted, de valószínűleg nem az.
2020. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem zaklatás
2020. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis
2020. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz.
2020. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!