Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha van két gyermekem, akik...

Ha van két gyermekem, akik féltestvérek tehát az apjuk nem egy. Rendes kiegyensulyozott családi életet élünk. És az egyik gyereket az apja el akarja venni bíróság álltal akkor ilyene esetben a testvéreket szétválaszthatják egymástól?

Figyelt kérdés

2020. okt. 9. 18:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
milyen indokkal szeretné elvenni? mennyi idős a gyermek?
2020. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mert pár év után meggondolta magát hogy csak kell neki.
2020. okt. 9. 18:30
 3/17 A kérdező kommentje:
Indoka nincsen.
2020. okt. 9. 18:31
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Eddig legalább kapcsolatot tartott a gyerekkel?


Nem hiszem, hogy a bíró kiszakítaná a gyermeked a környezetéből, ha rendesen neveled és nem vagy alkoholista, drogos stb.

2020. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a tesója nálad van,az egy pluszpont neked. Azt nézik, mi a jó a gyereknek. Nyilván ha vered vagy nem küldöd suliba, akkor az fontosabb mint hogy amúgy ott a testvére.

Gondolom azért nem bántod a gyerekeidet, az apának így kb semmi esélye, csak láthatásra.

2020. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Dehogy bántom. Rendes csaladi életet élünk. Nem vagyok se drogos se örömlány. Férjes asszony vagyok. Az lehet a legnagyobb baj hogy megszületett a kislányom. Nekik pedig nem lehet.
2020. okt. 9. 18:55
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha gondoskodó, jó anya vagy, nem drogozol,vagy élsz felelőtlen életet, állandó, biztos, szerető otthon biztosítasz,akkor nem hiszem hogy bármitől tartanod kéne. Azért ez nem úgy megy, h.gondol egyet és viszi a gyereket az addigi biztos életéből. Nagyon nem😀
2020. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Csak pánikba vagyok esve és nem tudok ilyenkor gondolkodni
2020. okt. 9. 19:02
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Ne pánikolj. A "meggondoltam magam" nem ok a gyermeklehelyezés megváltoztatására. Mekkora a gyerek? Bizonyos kor fölött őket is meghallgatják, mit akarnak.
2020. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
6 éves
2020. okt. 9. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!