Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Indítanál e polgári pert a...

Indítanál e polgári pert a testvéred ellen?

Figyelt kérdés

Testvérem kölcsönkért 3 millió forintot tőlem 2010-ben.Mai napig nem adta meg és szerintem soha nem is fogja.Nekem is nagy szükségem lenne most erre a pénzre már többször kerestem de kitérő választ ad ,vagy üvölt,de az anyám is mellé áll.Nektek van pénzetek gazdag a férjed!

A férjem azt mondja indítsunk polgári pert,de én nem merem a családomat beperelni.

Ti mit tennétek?



2015. máj. 24. 09:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
98%
Igen, bár én nem adtam volna a helyedben 3 milliót se, de ha nem akarja visszaadni, akkor nincs más megoldás.
2015. máj. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
98%
Papírt írtatok a kölcsönről?
2015. máj. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 Trafó1 ***** válasza:
93%

Téged Palira vettek:-PPPP

Persze , hogy perelnék, attól, hogy tehetősek vagytok még hülyék nem , a banknak rengeteg pénze van mégis még a szart is kicsavarják belőled ha adós vagy.

Apropó, nem dobnál meg hóvégig egy millával???:-DDDD

2015. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:
De adok küld a címet,lehet Te előbb visszadnád.
2015. máj. 24. 10:01
 5/71 A kérdező kommentje:

Szerinted a férjem milyen dühös,hisz ezért a pénzért megdolgoztunk.

Ő a szart is kiverné belőle ha rajta múlna.

Én vagyok ilyen jólelkű de egyre jobban kivagyok.

2015. máj. 24. 10:02
 6/71 A kérdező kommentje:

Én még kamatot sem kérek rá csak amit kölcsön kért.

De ha felhozom ezt a témát üvölt Ő is meg anyám is.

2015. máj. 24. 10:03
 7/71 anonim ***** válasza:
93%
Ha van rola papir, akkor inditanek siman a helyedben. Ha nincs, akkor meg nem fogod tudni bizonyitani, keresztet vethetsz ra.
2015. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
92%
Ha van róla írva valami,akkor igen, ha nincs megse próbálnám.Az meg h a testvérem túl sokat nem jelent, persze ez függ a kapcsolatoktól.
2015. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
6%

Megér neked a családod 3 mFt-ot?


ui: nem kérném vissza a helyedben, sőt. Esélyes, hogy nem bír a tesód kikászálódni a bajból. Ilyenkor az embernek inkább segít a másiknak. Valószínűleg édesanyád is ezt tudja, és tehetetlen..

2015. máj. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egyáltalán valami dokumentum hogy adtál megpróbálhatod, de még ha nyersz is van-e miből kifizetnie. Vagy ne adj kölcsön és ne is kérj, vagy úgy adj hogy esetleg soha nem kapod meg. Pluszban még egy tipp: ha adnál valakinek írjatok egy papirt, de ne azt írd rá hogy kölcsönbe adod neki mert ha nem tudja visszafizetni a bíróság lehet hogy téged szivat meg. Azt kell beleírni hogy megőrzésre adod oda neki xy dátumig! Akkor te nyersz akkor is ha 23gyereke van 0 bevét
2015. máj. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!