Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy apa nyilatkozott, hogy...

Ha egy apa nyilatkozott, hogy nem akarja tartani a gyerekkel a kapcsolatot, de a gyerek anyja továbbra se hagyja békén, fel lehet jelenteni zaklatásért?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 10:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

19

Attól mert nem tudsz lemondani a láthatásról az nem azt jelenti, hogy látogatnod kell. Az a te jogod, vagy élsz vele vagy nem.

2020. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

19-re:

Oké, hála Istennek nem ismerem a gyámügy viselkedését ilyenekben. Tételezzük fel, hogy te ésszerű határig megtetted, amit meg lehetett tenni, hogy láthasd a gyerekedet.

De most változott a helyzet: az anya engedi. Valószínűleg saját érdeke miatt, de ez most lényegtelen.

Élj a lehetőséggel, és magyarázd el annak a kisgyereknek, hogy eddig sem rajtad múlt, hogy nem láthatott. És higgye el, hogy ha ezután bármi miatt újra elakadnak a találkozások, az sem miattad lesz. És ha felnő, akkor már nem akadályozhatja meg az anyukája, hogy találkozzatok. És hogy te eddig is szeretted, és szeretni fogod, amíg élsz.

2020. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Hát én nem mondom hogy egyet értek vele! Csak alszentnek érzem hogy a gyerek-szülő kapcsolatra mekkora elvárások épülnek.

Én azt sem tudom elképzelni hogy a férjem elhagyom, csak azon manapság röhögnek mert nem trendi kitartani. Pedig a család széthullása itt kezdődik... Ki tudja, fordul az idő majd, aztán a gyerektől is el lehet majd válni...

2020. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
63%

19: ez mese! Láttam már több ilyen ügyet. Rögtön az első jelzésre előveszik az anyát. Ha a gyerek nem akar menni, még akkor is kötelező.


Szerintem ez a már itt hetek óta visszatérő történet. És az új feleség ír, nem az apa.

2020. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
47%
Szégyellje magát az ilyen apa.
2020. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!