Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érdemes e feljelentést tennem?

Érdemes e feljelentést tennem?

Figyelt kérdés

Egyik munkatársam idegeslett ezért szétvert egy eszközt a munkahelyen, majd én rosszkor voltam rossz helyen, nem tudtam hogy ő verte szét a berendezést, kérdem mi lett ezzel? Erre nem szólt semmit, felkelt és acélbetétessel úgy oldalba rúgott, hogy borultam mindenen keresztül, raklapokon és munkadarabkkon estem át, majd elkezdett velem ivöltözni hogy takarodjak el a helyemre...


Az oldalam elég komolyan belilult, valamint egyéb problémáim is vannak. Meg van tekeredve a mellkasom és a bordáim, nem hiányzott nekem hogy ilyen mértékben oldalba rúgjon, ez nem az első eset volt, múltkor 4-szer rúgott mellkasba egymás után, beszorult a levegőm. Most már úgy vélem ideje lenne tenni valamit. Feljelentéshez milyen adatokat kell tudnom az illetőről? Nevét, lakhelyét tudom, valamint képet tudok mutatni az illetőről. Orvosi látletem nincs.


2017. nov. 23. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Látlelet nélkül nem mész sokra. Legközelebb csináltass.
2017. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Annyit tudnék még hozzátenni hogy legalább 4 szemtanú van, és még sok másik megtudná erősíteni az esetet, mert ismerik látták már másik akciójait... Kamera az vagy látott vagy nem, nem tudom hogy pontosan meddig lát el.
2017. nov. 23. 19:01
 3/15 anonim ***** válasza:
Könnyű testisértés..esetleg garázdaság. Én már rég feljelentettem volna, de minimum a munkáltatónak jelentettem volna az esetet.
2017. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha van szemtanú, aki hajlandó is tanúzni, akkor viszont jócskán van esélyed. Viszont ha legközelebb ilyen van, akkor azonnal menj el látleletet csináltatni.
2017. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mit vársz a feljelentéstől? Mármint ha lenne is eredménye az hosszas jogi hercehurca lenne számodra is. És a végén lehet annyit mondanak neki, hogy ejnye-bejnye...


Szólj a főnöknek szerintem, várd ki mit tesz...

2017. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Érdemes igen,hiszen ha vannak tanúk azok bizonyítják az esetet.
2017. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem várok egy túl nagy dolgot, de már az is számíthat az olyen ember ellen hogy ha esetleg több ilyen felgyűlik akkor már kaphat valami büntetést.
2017. nov. 23. 19:48
 8/15 A kérdező kommentje:

Azt szeretném még megtudni hogy vegülis milyen információkra van szükség a feljelentéshez, legalábbis megmondom neki hogy fel van jelentve kapni fogja hamarosan a levelet.


Kellene még hozzá nekem pár információ.

2017. nov. 23. 19:49
 9/15 A kérdező kommentje:
Pl mennyibe kerül egy feljelentés plusz egy látlelet?
2017. nov. 23. 20:10
 10/15 kovpet ***** válasza:
51%

"Pl mennyibe kerül egy feljelentés plusz egy látlelet?"


Ember, többször bántalmaztak. Komolyan attól függ, hogy teszel-e ellene, hogy mennyibe kerül?

Amúgy nyilván ingyenes a feljelentés, hogy gondolhatod, hogy pénzbe kerül?

A látlelet lehet fizetős, de nyilván nem sok és nyilván nem ez határozza meg, hogy feljelented-e.

Vagy megvárod, hogy megöljön, vagy eltörje valamid és akkor hónapokig ne dolgozz?

Nem értelek...

2017. nov. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!