Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tűzijátékokkal kapcsolatban...

Tűzijátékokkal kapcsolatban mikor lesz valami infó?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy ma jelenik meg a közlönyben, de semmi. Vagy majd utolsó napon tudják meg az árusok, hogy kimehetnek e?

2020. dec. 14. 16:30
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Ezek után elment ettől a kedvem. De most olvastam, hogy ma volt döntés, holnap lesz közlöny
2020. dec. 14. 22:51
 12/40 anonim ***** válasza:
0%
Az a kép miért tünik fel minden tüzijatekos kérdésben? :D :D
2020. dec. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
61%

"8.-nak.



Illegális!"


A petárda igen, illegális, már több mint 10 éve. De a tüzijáték nem. :). Most csak az árusítást tiltják. Olyan idióták, hogy törvényeket se tudnak normálisan hozni, tehát külföldről behozhatsz és vásárolhatsz is magadnak megrendelése. :D A CSEH LIDLBE nem tudják megtiltani az árusítást. Úgy is jövök haza kamionnal és beugrok, mint minden évbe egy tonna tüzijátékért. :D

2020. dec. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
0%

13.-nak.


Gratulálok!


Egy olyan oldalra írod ki a csempészetet, amit olvasnak a rendőrök, az ISIS balhé óta.

2020. dec. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
65%
Miért lenne csempészet? Nem tiltott, hogy szilveszterkor saját használatra tűzijátékot vegyél. Csak Magyarországon belül. A kormány azt írta ki hogy: Az árusítást betiltják. Akkor egy szó se esett, hogy ne használnád. :)
2020. dec. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
49%
Arról *
2020. dec. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
90%

Netről is meglehet rendelni... bárki számára ... csempészet akkor lenne, ha illegális lenne :D. De persze jó nagy bűnöző vagyok, hogy két telepet megveszek a lidlbe és behozom magamnak, hogy majd szilveszterkor, amikor engedélyezett a tűzijáték használata 6 - 6 ig akkor feltudjam én is lőni

:D. Ha ez kell a rendőrőknek jöhetnek. :D. Akár privátba a címet is megadom, ne szenvedjenek az ip cím vissza kereséssel. Na de mi van, ha TOR-on vagyok? ;). Vagy ha trollkodok? :D. ;)

2020. dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
93%

Akkor az az a kamion a coca cola reklámban az a piros ami hozza a gyerekek örömére a kiló-mega-gigatonna pukianyagot Szilveszterre minden évben..

Akkor azért mosolyognak annyira a gyerekek a reklámban..

Gondoltam,hogy nem a kóla miatt..

2020. dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező akkor azon a 700 tonnán valami nagyon sántít mert az Ekopiro webshop jelenleg is üzemel! És utánvétel küldik. Nincs buknivaló mert akkor fizetsz amikor lehozzák a csomagot. T1, P1 F1, F2 kategóriát egész évben lehet használni és szabadon vásárolni bármelyik webshopból. Az Ekopiro már a rendelésnél elküldi emailen a magyar nyelvű elektronikus számlát. Én bátran rendelek mert ezek legális cuccok és nem büntethetnek érte. Amúgy nem az Ekopirótol foglalták le hanem futároktól! Amíg nem volt a vírus év közben jártam ki Szerbiába piróért ahol van VÁM és határ. Kérdezték van e elvámolni való, mondtam vettem tűzijátékot átengedték, semmit nem foglaltak le belőle! Az Ekopirótol is tegnap hozták a csomagot! 1 hetet kelett rá várni míg feladták, de megjött. Ami Magyarországon legális az külföldről is szabadon le lehet rendelni, vagy hozatni bármelyik webshopból.
2020. dec. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
#19 Igen, azóta már utánajártam. Csak be akarták mocskolni a céget azok, akiket más pyro cég támogat
2020. dec. 16. 14:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!