Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tűzijátékokkal kapcsolatban...

Tűzijátékokkal kapcsolatban mikor lesz valami infó?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy ma jelenik meg a közlönyben, de semmi. Vagy majd utolsó napon tudják meg az árusok, hogy kimehetnek e?

2020. dec. 14. 16:30
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
37%

30


Nem aggódnak többen mint egy átlagos szilveszteren a kutyás gazdik.


Gondolom te tűzijáték ellenes-kutyás ember vagy.


Én a semleges táborba tartozom.

2020. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%
Kutyám sincs, én csak szimplán abba a táborba tartozom, hogy értelmét nem látom, de bajom sincs vele, mindenki a amga pénzét költi arra amire akarja, de ez nem azt jelenti, hogy az értelmet is látom benne.
2020. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
46%

Kérdező:


Jól írtad. magánterületi felhasználást nem korlátozták.

Ha elolvasod a közlönyben a módosítást és felkeresed a hivatkozott rendeletek megfelelő bekezdéseit, akkor megtalálod, hogy amire vonatkozik az 1 és 2-es kategória tiltása az csak a közterületre érvényes. Tehát magánterületen ahogy egész évben is lehetett most is lehet majd használni.

3-as kategória viszont teljesen tiltott: közlönyben a rendelet módosítás 3.pontja. Illetve árusítás sem lesz.

2020. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

#33 Köszönöm, akkor jól gondoltam!

Be is szerzem jövőhéten a 8kerben fillérekért:)

2020. dec. 17. 13:45
 35/40 anonim válasza:
45%
8kerben hol lehet beszerezni fillérekért?:D Én is mennék shoppingolni.
2020. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Ez a többihez képest nagyon olcsó:


[link]

2020. dec. 17. 15:18
 37/40 A kérdező kommentje:
Kőbánya út 25 Új piac. Bejárattól 150m jobbra
2020. dec. 17. 15:20
 38/40 anonim válasza:
45%
á: ntt.hu árul ott ha jól láttam. köszi
2020. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
26%

32


Persze, ilyenkor nincsen kutyád-macskád, nem panelba laksz, és nem sajnálod a pénz tűzijátékokra, csak simán "nem látom értelmét", persze :D

2020. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
37%

Az a baj hogy mivel a média másképp hozza le (eddig HVG, Telex, Portfolio biztosan) "mindenki" (I mean, aki nem néz utána, márpedig aki ellene van az nem néz utána) úgy fogja gondolni, hogy teljesen tiltva van, ami egy rakás fölösleges feljelentést eredményez majd.


Szóval csak óvatosan! Nekem is lesz, már megvettem, de elgondolkodtató hogy inkább jövőre lövök 2x annyit, csak a biztonság kedvéért, meg persze azért, hogy aki most kárörvend annak akkor is meglegyen az öröme :)

2020. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!