Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Közveszélyel fenyegetés lenne...

Közveszélyel fenyegetés lenne az alábbi eset?

Figyelt kérdés
Van egy sportorvosi rendelő és az épület hátsó részén a wc ablak nyitvamaradt és bent járt valaki a recepcióspúltnál minden le volt dobálva, tollak, papírok, más egyéb nem, csak ezek. Nincs értékük. Tegnap reggel, ahogy bementem a rendelőbe, a rendelő, irodák mi den zárva van, ott nem jártak, csak az előtérben, a wc-n keresztűl bemásztak és bejöttek a rendelő várójába, ahogy írtam a recepciós asztalhoz. Ugyanott ki is mentek. Az a lényeg , hogy van egy adag papírnyomtatvány ami arról.szól, hogy járt-e a vizsgálatra érkező személy külföldön 14 napon blűl, amit minden ide érkezővel kitöltetünk. Ezek a földön hevertek szerte szét, ezen űltek, valszeg ezt terìtették maguk alá. Ki volt írva, hogy szerda este "Szexektem szerdán este itt Zsuzsival, Zsuzsi + Robi. Zsuzsi koronás, úgyhogy mindent fertőtlenítsetek át" Ez volt írva. Szerintem, azt, hogy szexeltek oké, mert mindenki szokott (én is), más is, de oda másztak be, nem értem. Máshova nem lehetett volna menni... Ez viszont csak egy+szórakozás, hergelés, hogy odaírta, hogy "Zsuzsi koronás, úgyhogy fertőtlenítsetek". Mit gondoltok ez simán csak szórakozás, idegesítés vagy ez simán közveszélyel fenyegetés?

2021. jan. 8. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de elkéne egy helyesírási szótár......
2021. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy zárt épületbe bemegy egy beteg ember, az nem közveszély. Kint az utcán nem volt veszélyes? Ott még több "köz" van...


A dolog leírása egyszerű tényközlés. Hol a fenyegetés? Ki fenyeget kit? Mivel?

2021. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg fogalmazni
2021. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze sőt egyből terrorizmus is xd
2021. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!