Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 4 éve elváltunk a volt férjemt...

4 éve elváltunk a volt férjemtől. Mivel az ő lakása volt, így én jöttem el, egyenlőre albérletbe. Ezáltal az állandó lakcime a fiúnknak a régi maradt, és közös lett a gyerek felügyelet is a bíróság előtt.ezt meg tudom szüntetni?

Figyelt kérdés

Azóta sikerült saját lakást vennem. Meg szeretném ezt szüntetni, mert teljesen két felé lett nevelve. Amióta iskolába jár, Vita minden nap. Mintha el sem váltunk volna. Sajnos a gyerek előtt sem kimél, mindennek elhord.

Van lehetőség erre? Hogy fel legyen bontva a közös felügyelet?



2021. jan. 15. 09:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A válási papir közös felügyeletet ír, amiben rögzítik hogyan valósul ez meg. Részletezi a heti váltást, a szüneteket, mindent. És percre pontosan mindent kér, ha hamarabb vagy később viszem, ugyanannyi perccel hozza vissza csúszásban. Minta ketté akarná vágni az az érzésem sokszor, persze átvitt értelemben. 😄
2021. jan. 15. 22:55
 12/13 anonim ***** válasza:

Nyuszita!


Sosem válaszolok privát üzenetre.

Ha a gyermekelhelyezési papir részletezi a héti váltást, akkor megosztott elhelyezés van közös szülői felügyelettel. Ennek megváltoztatását kérheted a bíróságon. De: indokolnod kell és az indokot bizonyítani is. "Azóta elsős lett és heti váltás van, de esnek szét a napok, ott marad egy füzet, itt egy könyv.." Ez pl nem igazan indok. Abba is gondolj bele, hogy mivel eddig apuka is nevelte, nincs kizárva, hogy nála helyezik el a gyereket és te kapsz majd láthatást....

2021. jan. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Indokolnod kell a meváltoztatást.Lényeges változás kell, a gyerek életében, ahhoz, hogy megváltoztassák.Szerintem ez ide kevés lesz,amiket leírtál.
2021. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!