Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Törvényes e hogy a munkáltatom...

Törvényes e hogy a munkáltatom vagyonőrként hatodik hónapja munkaszerződés nélkül foglalkoztat? Bérelszámolási lapokat sem ad, arra hivatkozik nincs idejük a munkaszerződéssel foglalkozni.

Figyelt kérdés
Havi 240-260 órákat dolgozok egy áruházban vagyonőrként, napi 13 órát végig kell állni, pihenő két X 10 perc van. Gondoltam, hogy a munkaügyi ellenőrzésnek jelentem, de azt halottam, engem is nagyon megfognak büntetni.Mennyire igaz ez? A munkáltató aki alvállalkozó, törvényesen jár el a fenti ügyekben? Mit tehetek, hogy ne engem büntessenek meg?
2021. jan. 29. 20:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Már miért? Nem fogadja el a felmondásomat. ( Minden vagyonőrrel ezt csinálja az alvállalkozó)!
2021. jan. 30. 12:02
 12/13 anonim ***** válasza:

11.-re.


Nem fogadja el a FELMONDÁSOD????


Ott sem dolgozol hivatalosan!!!!


Mit tud tenni, ha holnaptól nem mész be? Elmondom: BEKAPHASSA!!!

2021. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kérj fizetésemelést
2021. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!