Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lesz, hogy ha nem oltatják...

Mi lesz, hogy ha nem oltatják be magukat elegen és nem érjük el a nyájimmunitást?

Figyelt kérdés
Orbán most tett közzé egy vidót, amiben azt mondja, hogy 2,8 millió fő regisztrált már, de szerintem még legalább ennyi kellene és nyílván aki akart az regisztrált már. De akkor még is honnan szendek össze még legalább 2 millió embert?

2021. márc. 6. 22:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%
Lexarom. Akkor elmegyek csövezni vmi Afrikai helyre de be nem oltatom magam.
2021. márc. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg kötelezővé teszik, és már másnap százezres tüntetések lesznek. Legyen így, én ott leszek.
2021. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem lesz. A teljes átoltottság maximum egy álom ilyen körülmények között, de legalább megint fel lehet ülni erre is és lehet cikkezni és hergelni orrvérzésig ezzel.


Amit én tippelek, az az, hogy nyárra megint csillapodik a dolog, aztán szeptemberre valószínűleg megint lesz egy hullám, csak már jóval nyugodtabb. Végül pedig a korona az influenzához hasonló szezonális fertőzéssé válhat. (Már most is van egyfajta a szezonalitása: hiába hallgatjuk a doomerereket, hogy "azért van még járvány, mert nem vagy képes otthon maradni 2 hetet" és hasonlók, tavaly májustól augusztusig nagyon alacsony volt a fertőzésszám világszerte, pedig ment mindenki, amerre látott.)


A különböző mutációkkal való rettegtetés pedig szintén hozza még a kattintásokat, meg felszólaltatja a frissen előlépett celeborvosokat, de hol van arra a bizonyíték, hogy a mutációk veszélyesebbek lennének? Egyelőre annyit lehet tudni, hogy némelyik mutáció gyorsabban terjed, de azt nem, hogy halálosabb lenne.

2021. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Rakenyszeritik az embereket az oltasra. Kezdetnek ott lesz az oltasi konyv amihez kulonbozo jogokat adnak hozza es ezzel parhuzamosan jogokat vesznek el a be nem oltottaktol.

Bizonyos helyekre nem mehetsz vagy bizonyos munkakoroket nem vegezhetsz el, stb

Megakadalyozni ugy lehet ha az emberek nem oltatnak.

Ha a lakossag 20%-a oltott es ok elveznek elonyoket mint pl utazas, bizonyos munkak, stb akkor nagy veszteseg eri a korlatozasban erintett dolgokat.

Kepzeljuk el ha csak az lehet egeszsegugyi dolgozo, rendor, tanar aki be van oltva es az oltottsag 20%. Gyakorlatilag nem lenne rendor, orvos, apolo, tanar, amibol amugy is keves van.

Vagy peldaul nem mehetsz hotelba ha nem vagy beoltva, igy a hotel atlagosan a vendegeinek 80%at elvesztene es ezzel csodbe is menne.

Viszont ha 80% a beoltottsag akkor azt a 20%os veszteseget konnyel benyeli az orszag es szep lassan eleri a kormany a 99%ot mert az emberek durvan korlatozva lesznek.

Na ezert nem szabad oltakozni.

Sok lud disznot gyoz!


Arrol nem beszelve hogy ki tudja mit hoz par ev mulva ez a vakcina mert maradando egeszsegkarosodast is szenvedhetsz. Nekem sajnos az egesz csaladom oltatni akar Magyarorszagon. En nem elek veluk, kulfoldon vagyok es mi a felesegemmel es az o szulei sem oltatnak.

2021. márc. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
37%

"A nyájimmunitás természetes uton is bekövetkezhet. Csak késöbb és sokkal több halott után."

Ez amúgy miért lett lepontozva? Ez teljesen igaz.


"A nyájimmunitás már rég meg van. Egy átlagos járvány 2-3 hónapig tart. Csak akkor tart évekig egy járvány, ha direkt félrekezelik. 100 éve a spanyolnátha is 3 hónapig tartott."

Az a spanyolnétha, ami 3 hullámban összesen 10 hónapon át tartott? Ja, az nagyon 3 hónapig tartott. :DDDDD

Elég szánalmas, hogy fél percet nem hajlandóak az emberek google kereséssel tölteni, hogy legalább ne beszéljenek hülyeségeket.

2021. márc. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Kötelezővé tehetik de ha az emberek összefognak akkor feldughatjak magukba a kötelező vakcinajukat.A baj csak az hogy rengeteg ember önszántából oltatja be magát a tudatlanságuk miatt,így nem is kell kötelezővé tenniük


És ezt tudják nagyon jól ott fent.Ezert is lesz az hogy az oltottak felsőbbrendűek lesznek a beoltatlanokhoz képest amit egyébként leszarom csak a munkahelyén ne legyen kötelező az oltás

2021. márc. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

"Kötelezővé tehetik de ha az emberek összefognak akkor feldughatjak magukba a kötelező vakcinajukat."

Ja, végülis csak pár 10 ezer ember, legrosszabb esetben 100 ezer ember hal bele. De igen, végülis tehetsz azért, hogy ez történjen, csak akkor egyszerre hal meg a vírustól a gazdaság, egészségügy és oktatás is.


"A baj csak az hogy rengeteg ember önszántából oltatja be magát a tudatlanságuk miatt,így nem is kell kötelezővé tenniük"

Hát, nálad értelmesebbek, mivel az több ész kell ,hogy valaki belássa, hogy egy kérdésben nem kompetens, ezért a szakértőkben bízik meg.

Te pedig erősíted a "mindenhez is értők" táborát, miközben valószínűleg a nevedet sem tudod helyesen leírni.

2021. márc. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

17


Te nem vagy komplett.Az ilyen tudatlan emberek miatt tart itt a világ.Jo lenne ha eltakarodnatok a holdra vagy a Marsra vagy bárhová a Napra is csak el innen ettől a bolygóról


Vírus az nincs,a gazdaság már így is meg van nyirbalva az egészségügy meg szinte halott


Milyen szakértőkrol beszélsz?Müller Cecília?Vagy a többitől akik szintúgy a rendszert szolgálják?Én azoknak a szakembereknek hiszek akik nem a rendszert szolgálják,akik még beoltatjak magukat a semmi ellen azokat meg leszarom


Van is egy ilyen mondás hogy hadd hulljon a férgese.Tovabbi kellemes rettegést és szép halált.En inkább a hosszabb életet választom,nem az oltást

2021. márc. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

"Te nem vagy komplett.Az ilyen tudatlan emberek miatt tart itt a világ."

Jó érv, látszik, hogy értesz hozzá, pont annyira, mint egy óvodás az atomfizikához. :DDD


"Vírus az nincs"

IGen, bizonyára azért halnak meg többen, mitn az előző évek korábbi időszakában, mert nincs vírus. :DDDD

Nagyon okos lehetsz. :D


"a gazdaság már így is meg van nyirbalva az egészségügy meg szinte halott"

Ja, csak ha az emberek túlélik, akkor ha elmúlik vírus, nyájimmunitás lesz vagy akármi, akkor az emberek újra be tudják indítani a gazdaságot.

Viszont ha nem zársz le, akkor a gazdaság amiatt örik bele, mert az emberek kidőlnek a vírus miatt, így nem lesz, aki újra indítsa a gazdaságot.

Az egészségügy korábban minimálisan képes valamilyen szolgáltatást nyújtani, viszont ha teljesen leterheled azzal, hogy nem zársz le, akkor még több halott lesz, és nem csak covid-osok halnak bele.


"Milyen szakértőkrol beszélsz?Müller Cecília?Vagy a többitől akik szintúgy a rendszert szolgálják?"

Fogyatékos...

A szekértő pont nem az, aki kiszolgálja a rendszert, de ezt felfogni látom nem sikerült.


"Én azoknak a szakembereknek hiszek akik nem a rendszert szolgálják,akik még beoltatjak magukat a semmi ellen azokat meg leszarom"

Azok pont azt mondják, hogy van vírus és az oltás a megoldás. Szóval most hazudtál.


"En inkább a hosszabb életet választom,nem az oltást"

Mondjuk amennyi esezd van elég reális, hogy elfelejtesz levegőt venni. :DDDD

2021. márc. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

19


TLDR


Mondjuk az elejebe beleolvastam és megdöbbentem hogy mennyire sötét vagy.Tovabb nem is mertem olvasni,nem akartam szornyulkodni

2021. márc. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!