Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy büntetőügy lezárúl,...

Ha egy büntetőügy lezárúl, miért van az, hogy egy hónap halasztást lehet kérni vagy lehet mellőzni?

Figyelt kérdés

Erről most hallok. Én azt hittem, hogy befejezés után küldik az ügyészségre az ügyet, azonban tegnap az utolsó kihallgatásommal be is fejeződött az ügy. A nyomozó hölgy kérdezte, hogy szeretnék-e élni azzal, hogy 1 hó halasztás és még nem megy az ügyészségre az ügy vagy mellőzném.

Erre én egy kicsit gondolkodtam, hogy hogy legyen, de ügyvédúr közbeszólt, hogy igen legyen egy hónap halasztás, erre én is mondtam, hogy legyen.


Tudom a jogokat meg a paragrafudokat kizárólag büntetőügyekben, de ezt még nem hallottam.


Ez az egy hónapos halasztás miért van, mi az oka, mi a cél?



2021. márc. 19. 15:18
 1/8 A kérdező kommentje:
*s
2021. márc. 19. 15:19
 2/8 anonim ***** válasza:
sátor-ügy? :-D
2021. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Össze lehetne gyűjteni ezeket a kérdéseket, is ki lehetne adni az egész történetet könyvben. Már van elég anyag.
2021. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3: már sorozat is lehetne.... :-D
2021. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen a sátor
2021. márc. 19. 17:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Be. 352.szakasza levike. Szivesen.

Csak mert állítólag nagy ügyvéd vagy de ezt se tudod,

2021. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi ügyvédek se tudunk mindent fejből:) .
2021. márc. 19. 20:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyvicc vagy levike. Letöltendő lesz belőle, nem csak a rablásból.
2021. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!