Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a játszótéren maszk nélkül...

Ha a játszótéren maszk nélkül ricsajkodik egy tucat gyerek mindennap (szüleik jelenlétében), akkor rájuk hívhatom a rendőrséget, hogy büntessék meg?

Figyelt kérdés
Tudtommal már múlt hét óta kötelező minden közterületen a maszkviselés ezek a kölykök mégis mindennap 10-20-an sz**nak bele és a szülők ehhez még asszisztálnak is (természetesen ők se hordanak maszkot). Arra gondoltam, hogy bejelentem a rendőrségen hátha rájuk néznének, mert akkor így lóf*x értelme vannak ennek a rendeletnek ha ennyire sz**nak bele az emberek. Igazi gócpontok tudnak így kialakulni főleg, hogy elsődleges vírushordozók a gyerekek, nem értem miért nem foglalkozik ezzel a rendőrség. Igaz ritkán járnak erre, mert gazdag környék (Debrecen) és vszeg ők is sz**nának bele a gazdag apukák fenyítésére, de akkor se normális dolog ez.

2021. márc. 21. 13:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
31%

Nekem is tele van a tököm, tavaly bezzeg bezárták.

Van két kicsi gyerekem akik nem értik, miért nem megyünk be az ötszörösen telített játszótérre, ha kimegyünk egyből ott a játszótér, ők meg sírnak. Párszor voltunk de a kicsi mindent meg akar rágni, nyalni, még a nagy is a szájába veszi a kezét.

Iskolásoktól kezdve nyugdíjas nénikig mindenki ott van, újszülött babát is láttam már.

2021. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg nem normális, hogy a gyerekek játszanak a játszótéren... Pláne, ha a szülő még figyel is rá? Szégyen és gyalázat.

Nyugodtan jelentsd fel őket, ha már ennyi öröm van az életedben, hogy egy játszótér mellett elve téged zavar a gyerekek hangja.

2021. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
92%
Nagyapád is feljelentette a szomszédot, amikor hallotta visítani a disznót, ugye?
2021. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd már békén a gyerekeket! Élni akarnak, nem rettegni.
2021. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon remélem, hogy ezeket a kérdéseket igazából normális emberek írják ki azért, hogy parodizálják a vírusrettegőket.
2021. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
91%
Csak azért szolok, hogy ne olyan nagyon égesd magad! Nézz utána, hogy hány éves kor fölött kötelezö a maszkviselés, mielött rendörökért szaladsz!!
2021. márc. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
25%

Ja tényleg #7-es🤔

Képzeld el a szitut🤭

2021. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
#7: Minden embernek sztem kötelező.
2021. márc. 21. 15:44
 9/64 anonim ***** válasza:
94%
Nem minden embernek kötelező okoskám....Nézz utána hány éves kortól kötelező a gyerekeknek
2021. márc. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
88%
6 éven aluli gyerekre értelmetlen ráadni a maszkot.Ezt maga Müller Cecília mondta👏👏
2021. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!