Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem bűncselekmény az LMBTQ+-fóbia, homofóbia, transzfóbia stb., úgy mint a nyugati országokban?

Figyelt kérdés
A magyar törvények nem védik az LMBTTQQIAAP+ kisebbségeket. Például nem csukhatnak le vagy nem vethetnek rám ki pénzbírságot, se semmilyen büntetést, azért mert mondjuk megjegyzést teszek valakinek az ilyen hovatartozására. Ha elégetek egy LMBTTQQIAAP+ zászlót, nem büntethetnek meg. Ha tüntetek a Pride ellen, azért sem büntethetnek meg a rendőrök. Ez miért van?? Például a Benelux államokban vagy Franciaországban és sok másik nyugati országban egy ilyenért simán kaphatnék nagyon súlyos büntetéseket.

2021. ápr. 18. 19:42
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
2es. Nagy apádtól eltérve, zsidó és keresztény vallás annyira fér meg egymást mellett mint a muzulmán és a keresztény
2021. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Amúgy római eszköz volt, amit használtak a görögök, a kelták és még sokan mások is. A zsidó és a keresztény vallás ha nem is paktumban van, de megfér egymás mellett, nekem is van több magyar és keresztény haverom, úgy ahogy palesztin és muszlim is. Ábrahámisták vagyunk mind a hárman, azonos, de legalábbis hasonló erkölcsi értékeink és normáink vannak.
2021. ápr. 20. 12:06
 33/52 A kérdező kommentje:
Azért mert Jézusban nem hiszek és nem támogatom a zsidó-keresztény egybemosást, még nem vagyok kereszténygyűlölő, sőt...
2021. ápr. 20. 12:07
 34/52 anonim ***** válasza:
Mármint a keresztény nem fér meg a zsidó mellett. Az a alapja a vallásnak amiben te nem hiszel.
2021. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
Nem, nincs ilyen alapja a vallásomnak. A Talmud arról tesz kijelentést, hogy tartózkodjunk a megtéréstől, semmi egyébről.
2021. ápr. 20. 17:57
 36/52 anonim ***** válasza:
Kereszténynek alapja amit te nem vallasz.. jelen esetbe jézus.
2021. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy miért mossák egybe a keresztény és a zsidó vallást. Az Újszövetség Istene teljesen különbözik az Ószövetség Istenétől.

Az Ábrahámita vallások pedig teljesen inkompatibilisek, mivel mindegyik a helyi szokásokkal, pogányságokkal terhelt.

2021. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Undorító az az ember, aki egy ilyen okádék tervet támogatna! Az általános erkölcsi normákat és a szólásszabadsághoz való jogokat sérti!
2021. ápr. 21. 17:10
 39/52 anonim ***** válasza:
62%
Tiltsák már le a troll kérdésed a k..rva életbe.
2021. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Libsi... Engem is elhallgattatnál?? Ez a szólásszabadságotok??
2021. ápr. 21. 22:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!