Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Úgy érzem baj lesz itt még 😐...

Úgy érzem baj lesz itt még 😐 Ezt nem tehetik meg, igaz?

Figyelt kérdés
A keresztanyukám megkapta nemrég a szputnyik vakcinát, apa a pfizert, nagymamám a sinopharmot. Keresztanyukámat rázza a hideg és lázas lett. Mamámnak semmi baja, apának fáj a feje. Most nekem be akarják adatni a sinopharmot, amit a bátyám már megkapott. Akaratom ellenére beoltathatnak? Elmúltam 18

2021. ápr. 27. 20:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

9!


Aha.

2021. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
12%
Hát eddig még nem sokan élték túl ezt az oltást.
2021. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Ne legyel mar gyerek! :) Nincs baj semelyik vakcinaval es a szurit is alig fogod erezni. Ertem en, hogy felsz a szuritol, a te korodban en is feltem, de ez csak szokas kerdese ... ahogy korosodsz, ahogy mulnak az evek, egyre tobbszor fogsz kapni szurit ... oreg korodra egeszen megszokod :)
2021. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%
Oltas utani hidegrazas, hoemelkedes, stb teljesen normalis dolog. Dolgozik a immunrendszer. Betegseg alatt a lazt se a virus okozza, hanem az immunrendszered
2021. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
11%
" Nincs baj semelyik vakcinaval " Ja, azért vizsgálnak többet is a halálesetek miatt.
2021. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!