Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezt meg tehetik? Mit tehetnék...

Ezt meg tehetik? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 8 hónapja együtt vagyunk és semmi rosszat nem csinálunk soha de valamiért mindig belénk kötnek...

Mindig mondtak valamit, hogy mi nem tetszik nekik és mi a barántőmmel azt megcsináltuk és utána meg másba kötöttek bele...és mindig ezt csinálják.

most nyáriszünet van és állandóan üvöltöznek velem ok, nélkül, hogy túl sokat vagyok a barántőmmel, meg, hogy nem is szeretjük egymást, meg túl gyerekek vagyunk a szerelemhez meg ilyenek...

És mostmár azt is beszabták, hogy 3 tól 7 ig találkozhatunk csak mikor mind a ketten unatkozunk és mind ketten otthon vagyunk és csak pár méterre lakunk egymástól...

mit tehetnék??Még is csak nyáriszünet van és ilyenkor lehetnék sokat a szerelmemmel de ilyenkor se engedik.

Bocsi ha zavaros a történet

15/F


2014. júl. 10. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Mi az hogy "beszabták"? Ezt a kifejezés még életemben nem hallottam...
2014. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom a szülők napközben dolgoznak, mondd, hogy elmész sétálni, és menjetek együtt, a kutya se fog tudni róla. Nem szoktam ilyeneket mondani, de ennek a 3-tól 7-ignek pont semmi értelme. Miért ne találkozhatnátok délelőtt?
2014. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg az a baj, hogy ahelyett, hogy otthon segítenél folyton csavarogsz? Mert azt megérteném, engem is idegesítene, ha a 15 éves gyerekem otthon lenne egész nyáron, de felseperni sem bírna. Szánj napi egy órát a háztartásra, esetleg főzz is valamit, csak utána menj el, lehet, hogy a szüleid is megbékélnek.
2014. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagy mondd azt nekik, hogy egy haveroddal leszel, és közben találkozz valahol a barátnőddel, menjetek együtt, nem fogják megtudni..
2014. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

1-es,

"Beszabtak" az olyan mint Orban "beleszerelmesedtek"-je. Rohej!

2014. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%
Én 15 évesen csajoztam, de nem jártam soha senkivel néhány hétnél tovább. Ez a komoly kapcsolat gyerekkorban olyan giccses, felnőtt szemmel pedig nevetséges. Inkább lógjál a haverokkal, az nagyobb buli.
2014. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

irigy frusztracio amiert mas jol erzi magat es orul az eletnek.


amit tenni tudsz: kibirod meg a hatralevo harom evet, aztan elkoltozol es eled a magad eletet.

2014. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Skorpió87 ***** válasza:
86%
Ha van egy kis logikánk, akkor rájövünk, hogy a beszabták, a megszabták szót akarja jelenteni. (Beszabták, bekorlátozták az idejüket). Ha náluk, így használják ezt a szót akkor mi van? Ha mi is ott élnénk, mi is így fogalmaznánk és fel sem tűnne. Miért kell ezért elítélni valakit? Baromság. Amit kérdez, az meg már nem olyan fontos...!
2014. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Skorpió87 ***** válasza:
100%

Minden nap találkoztok? Ha otthon nem segítesz, akkor el tudom képzelni, hogy haragudnak. Ha erről van szó, akkor vedd ki a részed a házimunkából, és bizonyítsd, hogy szereted a barátnődet, azért találkozol vele rendszeresen. Nem unalomból, vagy hogy ne légy otthon. Abba pedig nem szólhatnak bele, ha Te komolyan szeretsz valakit. Gondolom az időpontot azért határolták be, mert biztos késő este jöttél haza az esetek többségében... (Tapasztalat)


Emellett nyáron sok dolgot lehetne csinálni. Nézhetnél otthon filmet, olvashatnál, hogy elfoglald magad. Sokan úgy érzik, ha szerelmesek, akkor minden más megszűnt. Igen ám, csak a környezetre az ilyen döntések mindig hatással lesznek.


Hallgass a szüleidre, aztán ahogy telnek az évek, jól teljesítesz a suliban, lesznek terveid a jövőre, egyre jobban érettebbnek fognak gondolni és akkor nagyobb tered lesz. Így elérheted, hogy 18 éves korodra önálló döntéseket hozz. De amíg náluk élsz, Ők tartanak él, míg így is vannak bizonyos szabályok, amiket be kell tartani.

2014. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%

Ellene semmit, a tini kapcsolatokat a felnőttek nevetve nézik.. mert tudják, hogy mi a vége, mekkora vihar az egész egy csésze kávéban...


Ennek ellenére azt gondolom, illene határokon belül tiszteletben tartani a kiskamaszok érzéseit, és az ésszerűség határain belül mellettük lenni.


Segíts a szüleidnek otthon, lógj a barátaiddal is, aztán egyszer-egyszer nézz át a barátnődhöz is. Egy komoly kapcsolatig még sok víz folyik le a Dunán...

2014. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!